События в миреwww.eurointegration.com.uaApr 7

Президентці Єврокомісії не знайшлося стільця на зустрічі з Ердоганом

nk_hauz/-mxf_wouoxduvzoisk2f.jpg

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрівся у вівторок з двома керівниками Європейського Союзу, але під час зустрічі був незручний момент, коли голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн не дісталося місця.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Washington Post.

На відео лідерів у багато прикрашеній залі засідань в Анкарі видно, як Ердоган і президент Європейської ради Шарль Мішель влаштовуються на позолочених стільцях, тоді як голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, здається, не знає, де повинна сидіти.

Фон дер Ляєн стоїть, дивлячись на них, махає рукою правою рукою і нібито каже "гм" або "ем".

Врешті-решт їй запропонували бежевий диван, на певній відстані від Ердогана і Мішеля, навпроти міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу, який займає нижчий статус за типовим дипломатичним протоколом.

"„Ем" - це новий термін, не такими повинні бути відносини між ЄС та Туреччиною", - написав у своєму Twitter Сергєй Лагодинський, німецький член Європарламенту, який є головою делегації законодавчого органу у спільному Європейсько-турецькому парламентському комітеті.

Інший член Європарламенту, голландська депутатка Софі Вельд, зазначила, що на зустрічах Ердогана та попередньої пари керівників ЄС (обидва чоловіки) троє лідерів сиділи поруч, у рівноцінних кріслах.

"Це було не випадково, це було навмисно", - написала вона у Twitter, де інші пояснили інцидент більше як соціальне дистанціювання, ніж як протокол.

Візит лідерів ЄС відбувся через два тижні після виходу Туреччини з міжнародного договору, спрямованого на запобігання насильству щодо жінок, відомого як Стамбульська конвенція. Союзники Ердогана заявили, що цей крок не означає, що права жінок ігноруються.

Після зустрічі фон дер Ляєн прямо не згадувала про інцидент. Але вона висловила занепокоєння ставленням Туреччини до прав жінок.

"Я глибоко стурбована тим, що Туреччина вийшла зі Стамбульської конвенції. Це стосується захисту жінок та захисту дітей від насильства. І це явно неправильний сигнал зараз", - сказала вона.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»