События в миреglianec.com21 июн.

Принц Гаррі і Меган Маркл повертаються до Великобританії

nk_hauz/-makamsnupoxpmrtz8eu.jpg

Кілька місяців принц Гаррі і Меган Маркл пожили незалежним життям в Америці. Однак мрії про розкішне життя біля підніжжя Голлівудських пагорбів поки не судилося збутися. Пандемія коронавірусу, режим загальної самоізоляції і рух проти расизму #BlackLivesMatter, що породив в США масові протести і навіть заворушення, порушили всі плани королівського подружжя. Фінансова незалежність, до якої так прагнули герцог і герцогиня Сассекські, поки лише недосяжна мета, оскільки їм, за великим рахунком, навіть нічим заробляти на життя. Так, стало відомо, що Гаррі і Меган Маркл відмовили на реєстрацію товарного знака Archewell, який був їм необхідний для повноцінної роботи нової некомерційної організації. Крім того, у принца є певні проблеми з працевлаштуванням, адже він не є громадянином США. А оплачувати оренду розкішного особняка в Беверлі-Хіллз і дорогу охорону чимось треба!

Як повідомило джерело видання Life & Style, найближчим часом Гаррі і Меган разом зі своїм однорічним сином Арчі збираються повернутися назад в Лондон, а точніше в свою резиденцію в Віндзорі, де вони жили після весілля. Проте, це не означає, що «Мегзіт» скасовується. Відступати від своїх планів герцог і герцогиня Сассекські не мають наміру і розглядають переїзд до Англії як тимчасовий захід. Інсайдер зазначає, що Гаррі і Меган пробудуть в Віндзорі від півтора до двох місяців, після чого переберуться в іншу точку світу. Цілком можливо, що це може бути навіть Австралія. Такий варіант подружжя теж розглядає.

До речі, новина про приїзд принца Гаррі і Меган Маркл в Англію не є такою вже несподіваною. Ще на початку весни вони ділилися планами зі своїми друзями: зокрема, Сассекси відзначили, що хотіли б прилетіти разом з сином Арчі на літо до його прабабусі, королеви Єлизавети. І тепер, з ослабленням карантинних заходів, у них є всі шанси здійснити задумане.

💬 Последние комментарии