Принц Гаррі і Меган Маркл проявили неповагу до королеви Єлизавети
События в миреbilshe.com7 дней назад

Принц Гаррі і Меган Маркл проявили неповагу до королеви Єлизавети

Герцог і герцогиня Сассекські не стали зраджувати своєму стилю і вирішили не повідомляти заздалегідь Єлизавету II про те, що вони погодилися дати відверте інтерв'ю Опрі Вінфрі. Уже записана 90-хвилинна програма повинна вийти в ефір на початку березня. Раніше вчинок принца Гаррі і Меган Маркл назвали рекламним ходом і «слізною нісенітницею», а тепер подружжя розкритикували за відсутність «елементарної ввічливості».

«Якщо ви ось так збираєтеся підірвати ядерну бомбу, погодившись на велике інтерв'ю, яке, без сумніву, приверне увагу в мережі, то заради пристойності можна було б розповісти про це королеві, розповісти бабусі, що ви збираєтеся зробити, - обурився королівський репортер Рассел Майерс на шоу Lorraine. - У палаці говорили, що їх необов'язково попереджати, але це ж елементарна ввічливість».

Раніше джерела з близького оточення Сассекських розповіли британській газеті Evening Standard, що чоловік і жінка, як і раніше, підтримують теплі відносини з Єлизаветою. Пара не зобов'язана звітувати перед королевою, оскільки більше не представляє монаршу родину, і інтерв'ю для американських телеканалів не є винятком.

Колега і близька подруга Опри, Гейл Кінг, запевнила, що Гаррі і Меган дозволили телеведучій задавати будь-які питання. Рассел Майерс впевнений, що це спричинить жахливі наслідки.

«Історія твориться на наших очах. Кожен раз, коли королівські особи погоджуються на відверті інтерв'ю, все обертається катастрофічними наслідками. Подивіться на принца Ендрю, згадайте інтерв'ю Діани і Чарльза - ми все ще про це говоримо», - додав журналіст.

Написать комментарий