Принц Гаррі відмовився від свого королівського прізвища
События в мире24tv.ua13 апреля 2020

Принц Гаррі відмовився від свого королівського прізвища

Після складання королівських обов'язків подружжя Меган Маркл та принц Гаррі більше не зможуть використовувати свої титули герцогів Сассекських. Проте онук королеви Єлизавети ІІ вирішив відмовитися навіть від прізвища Маунтбеттен-Віндзор, яку Її Величність зберегла для нащадків.

Новий 2020 рік позначився для подружжя Меган та Гаррі суттєвими змінами. Вони наважилися відмовитися від тих здобутків, яких досягли у складі королівської родини, та розпочали самостійне життя. Проте, окрім нового помешкання, матеріального статусу та кар'єри, незалежність позначилася для пари відсутністю титулів герцогів Сассекських та приставки Королівська Високість. 

Як повідомляє видання The Sun, принц Гаррі вирішив не використовувати навіть королівське прізвище Маунтбеттен-Віндзор та використовувати лише своє повне ім'я. Під час частих перельотів з Канади до Британії він замовляв авіаквитки у компанії Travalyst на ім'я принц Генрі Чарльз Альберт Девід герцог Сассекский

Слід нагадати, що подружжя Меган і Гаррі були змушені змінити й назву своєї благодійної організації. Вони вирішили назвати її Archwell. "Ще до Sussex Royal з'явилася ідея "арчі" – це грецьке слово, що означає "джерело дій". Ми вхопилися за цю ідею для благодійної організації і вона стала натхненням для імені нашого сина", – пояснили Меган та Гаррі в пресі. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
Мы тоже 2 сорт?
мм
А сколько осталось в закромах Родины?
мм
Это будех крах ЗЕ!
Елена
Тебе и лечиться бесполезно,козлоослик тявкает,а Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Если ты не понял, я не про политический аспект спрашиваю и не про то, правильно ли ты поступал за 200грн, НЕТ не про это! А только про эмоциональную сторону вопроса. Можно было по литературному, но ты ж не читал про Раскольникова, а шо там у Бандеры по этому - я не в курсе!
Весёлый Роджер
Да ладно бандерёнок, брось ты про этих уродов твоих галычанских. Их и так порешат, не дадут им своей смертью уйти. Ты лучше расскажи нам, как ты бросал коктейли огненные в живых БЕЗоружных людей – что ты испытывал? Чувство запизденского превосходства над всеми, как у нашего пропахандона Шмули? Или ты ощущал себя наследником «великой» нации ариев-фашистов и что тебе всё дозволено и судить и убивать? Не робей – отвечай!!!
Весёлый Роджер
Опять ПЕРЕМОГА!!! Вот и настал он звёздный час для щирого пропахандона Шмули!!! Цэ покращення! «За рік картопля в Україні подорожчала ВТРИЧІ. В Україні продають картоплю з Росії під виглядом білоруської, але є і прямі поставки з РФ, оскільки заборона на імпорт російської картоплі відсутня.» Хотя мудаку свинорыльному пропахандону Шмуле _Елен жрущего и чавкающего этим русским картополем всё это по х.ю, хоть он и кастрирован, и даже уже приготовил свою пыдарную старую дупу к приёму эуропейцев з пиндосами – прикупив кружевные труселя. Но у него всего одна мантра в его одинокой извилине – «А Украина идёт в Европу.» Сало Уронили! Ну как ты Шмуля, старый пердун прапор из стройбата, не можешь понять элементарную диспозицию, ну не может Вона идти – НЫ МОЖЭ! А чаму, а тому шо стоит эта недострана, эта Нижняя Вольта Эуропы, этот НедоГабон, это Свинея без Сала, на коленях перед пиндосами и смокчит у панов …! Тай ни масок тай ны х.я ны мает от панов, опять же чаму, а тому, шо холуям не положено ничего по уставу буржуинского Мира! Сала Урoнили – так галычанам убийцам мало!