События в миреbilshe.com17 апр.

Принца Гаррі виключили з будь-яких сімейних зібрань

nk_hauz/-mytgjnfhnmb5izjyb5b.jpg

До похорону принца Філіпа залишився кілька годин, королівська сім'я готується попрощатися з герцогом Единбурзьким на невеликій церемонії. У зв'язку з трагічним випадком принц Гаррі повернувся до Великобританії і буде присутній на церемонії разом з іншими високопоставленими членами королівської сім'ї, такими як королева, принц Чарльз і принц Вільям.

Світ завмер в очікуванні важливих оголошень - адже це перше возз'єднання герцога з сім'єю після сенсаційного інтерв'ю. Але в момент горя родичам не до перипетій.

Зараз Гаррі ізольований в котеджі Фрогмор в Віндзорі. І суворі правила поведінки в зв'язку з пандемією в Великобританії можуть перешкодити герцогу Сассекському відвідувати будь-які особисті збори після похорону Філіпа. Після п'ятиденного карантину йому буде дозволено бути присутнім на службі, однак потім він повернеться в котедж, щоб продовжити свій карантин ще на п'ять днів відповідно до чинних в Великобританії обмежень. Це означає, що він, швидше за все, буде виключений з будь-яких зборів королівської сім'ї за межами церемонії прощання.

Авторские статьи