Пристрасть китайців до розкоші може врятувати економіку Європи - Bloomberg
События в миреnews.finance.ua8 дней назад

Пристрасть китайців до розкоші може врятувати економіку Європи - Bloomberg

Високий попит у Китаї на luxury-бренди і предмети розкоші може істотно допомогти економіці європейських країн.

Зокрема, серед жителів Китаю існує величезний попит на люксові автомобілі європейського виробництва. Це означає, що підприємства, які знаходяться на території Євросоюзу, будуть забезпечені замовленнями і роботою, пише Bloomberg.

У країнах Східної Європи, керівництво яких раніше висловлювало стурбованість надмірною залежністю від складання машин іноземних брендів, отримали підтвердження, що саме цей напрямок стане драйвером зростання для національної економіки, відзначає видання.

Через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус, зокрема, в Чехії і Словаччині, закриваються громадські заклади і кафе і багато галузей простоюють. При цьому автомобільні заводи в цих країнах продовжують працювати. Тут випускають не тільки автомобілі масового попиту, але і люксові авто: Porsche Cayenne і Jaguar.

Велика частина машин сегменту люкс поставляється до країн Азії, зокрема до Китаю.

Що стосується самого Китаю, то зафіксоване тут зростання продажів дорогих речей дає надію на подальше поліпшення показників тих держав, які ці товари експортують. Це, на думку видання, дасть економіці Європи можливість якщо не повністю, то частково впоратися з наслідками економічних і соціальних обмежень через пандемію COVID-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
что это
А кто этот оленевод на фото?
е
ПРАВИЛЬНО, диалог может вестись с равнозначными по силе партнерами... и когда это Украина превратилась в равнозначного партнера в Европе??? как была слабой так ей и остается и ей всегда будут навязывать свою волю сильные. Вот ты тоже ни когда слова плохого не сказала о украинских олигархах, мало того ты хочешь чтоб их никто не трогал... ну и кто ты после этого? в твоем спиче просто поменял Роджера на тебя... т.е. ты сама себя кем назвала?)))
Елена
Диалог может вестись с равнозначными и по силе партнёрами ,иначе диалога не будет,сильные всегда навязывали свою волю слабым,так было всегда,есть и будет.А Украина будет европейской державой,а Роджер никогда не сказал плохого слова о российских олигархах,мало того,он хочет чтобы их ине трогли, мерзавец.
е
хм... Елена №2... мысли читать это не ко мне, а к экстрасенсам... Так вот этой самой "беллетристикой" занимается как раз твоя любимая Елена, которую ты так рьяно защищаешь... И кстати на счет тупизны, что-то Елене ты такого не пишешь, Елена №2)))
Елена
В данном случае не жевать капусту,а её загребать.
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...