Приватне австралійське місто вирішило стати новою Кремнієвою долиною
События в миреtech.24tv.ua26 мая 2021

Приватне австралійське місто вирішило стати новою Кремнієвою долиною

Великий Спрінгфілд – єдине в Австралії приватне місто, що належить магнатові – у найближчому майбутньому створить всі умови для залучення передових технологічних компаній з усього світу. Плани засновника міста доволі амбітні – перетворити своє місто у нову кремнієву долину.

Бізнесмен Махі Сіннатамбі все життя займався нерухомістю і тепер бажає створити найкраще місце для IT-стартапів. Хоча місту немає і 30 років, для його розвитку створена компанія Springfield City Group (SCG).

Світ багато чому навчився у Кремнієвої долини. Ми говоримо: їй 85 років. Давайте розробимо новішу версію, – заявляє засновник Сіннатамбі

За задумом бізнесмена місто повинен перетворитися у бізнес-хаб з основними акцентами на:

 • технологіях;
 • охороні здоров'я;
 • та освіті.

Зараз ентузіасти шукають відомі компанії, які допоможуть реалізувати амбітний проєкт, який у перспективі оцінюється в 68 мільярдів доларів.

Майбутня нова Кремнієва долина

Місто Великий Спрінгфілд побудоване на майданчику не меншома ніж 3000 гектарів, купленим за 6,1 мільйона доларі. Це десята за величиною у світі приватна спільнота для проживання, сьогодні об'єднує:

 • 46 000 жителів;
 • 16 500 будинків;
 • 11 шкіл;
 • кампус національного університету;
 • лікарню;
 • і залізничну лінію до сусіднього Брісбена.

За словами засновника, у місто інвестована вже майже чверть необхідних приватних і державних коштів – близько 15 мільярдів доларів.

У планах – потроїти населення і створити 52 000 нових робочих місць до 2030 року. Наразі у рамках проєкту прямо або побічно створено 20 000 робочих місць. Вважається, що перевагою нового міста є його місце розташування – як і в Кремнієвій долині, тут достатньо простору для експериментів та інновацій, а також є спеціально збудовані будівлі та приміщення для великого бізнесу і невеликих стартапів, житло і все необхідне.

Успіхи та розвиток Великого Спрінгфілда

Одним з перших "тестувальників" проєкту стала французька Engie SA, яка уклала стратегічну угоду з засновником. В його рамках планується до 2038 року створити енергетичну інфраструктуру, що дозволить Великому Спрінгфілду виробляти більше енергії, ніж він споживає.

Ключові умови досягнення успіху:

 • розширення інфраструктури для електротранспорту;
 • пріоритет громадського транспорту;
 • створення екологічно безпечних будівель;
 • монтаж панелей для перетворення сонячної енергії на усіх доступних дахах і збереження 30% місцевих землеволодінь регіону під зелені насадження.

Раніше у цьому місяці Сіднейський стартап Lavo вибрав Великий Спрінгфілд у ролі експериментального майданчика для своїх водневих акумуляторів. Стверджується, що одного заряду такого джерела вистачить на живлення цілого будинку протягом двох днів.

На території "Ділянки знань" працюватимуть вчені різноманітних профілів, а "Місто здоров'я", розроблене спільно з гарвардським проектом Harvard Medical International, забезпечить кращу у світі охорону здоров'я і приверне кращих фахівців з усього світу. Тут же в місті будуть готувати і нових професіоналів.

Варто брати до уваги і час реалізації проєкту. За деякими даними, пандемія змусила багатьох переглянути ставлення до місць проживання. Так, за деякими оцінками, 53% працівників технологічної та медіасфери США або вже покинули великі міста, або збираються їх залишити, не в останню чергу через зростання вартості життя. За даними Сіннатамбі, містечко переживає пандемію краще ніж інші. Рівень безробіття тут становить всього 3,9%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.