События в миреwww.radiosvoboda.org6 авг.

Рада безпеки ООН проведе засідання через ситуацію в Афганістані

nk_hauz/S6fEmAM7R.jpeg

Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй проведе відкрите засідання у п’ятницю 6 серпня через дедалі більш загрозливу ситуацію в Афганістані.

Зустріч відбудеться на запит урядів Афганістану, Норвегії та Естонії. Це буде перший випадок, коли Рада безпеки обговорить цю тему з червня.

Бойовики екстремістського угруповання «Талібану» наразі контролюють значні частини країни і протистоять урядовим афганським силам у кількох великих містах та поблизу них, зокрема, в Гераті, Лашкар-Га і Кандагарі.

Три ватажки «Талібану» повідомили агентству Reuters, що бойовики змінюють свою стратегію від захоплення сільських територій до зосередження на містах.

Водночас заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Бікантов заявив на пресконференції в Москві 4 серпня, що «у «Талібану» немає ресурсів для захоплення та втримання великих міст, в тому числі столиці країни Кабулу».

«Їхній наступ вичерпується», – заявив Бікантов, додавши, однак, що ситуація з безпекою в країні «погіршується».

4 серпня таліби попередили, що будуть атакувати вищих урядовців у відповідь на авіаудари США та Афганістану проти своїх бойовиків.

5 серпня Європейський Союз закликав до «термінового, всебічного та постійного припинення вогню» в Афганістані.

Сполучені Штати планують повністю вивести свої війська з Афганістану до кінця серпня 2021 року.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))