Рекордне падіння за 80 років: експорт швейцарських годинників обвалився на чверть
События в миреnews.finance.ua2 дня назад

Рекордне падіння за 80 років: експорт швейцарських годинників обвалився на чверть

За 10 місяців поточного року експорт швейцарських годинників скоротився на 25,8%, що є найбільш різким падінням, зафіксованим за останні 80 років.

Про це свідчать дані Федерації швейцарської годинникової промисловості.

Так, за даними видання, в жовтні експорт скоротився за підсумками дев’ятого місяця поспіль, однак темпи зниження сповільнилися, в порівнянні з попередніми місяцями.

Обсяг експорту зменшився на 7,1%, до 1,88 млрд швейцарських франків ($2 млрд). При цьому, у вересні було відзначено зниження на 12%, в серпні – на 11,9%.

Експорт годинників різко скоротився в країни Європи: в Німеччину – на 17,3%, у Францію – на 38,6%, в Італію – на 25,5%, в Іспанію – на 27,6%.

Водночас, поставки швейцарських годинників в Китай в жовтні зросли на 15,1%, в Гонконг – на 3,5%, в США – впали на 5,3%, у Великобританію – на 8,1%, в Японію – на 17,4%, в Сінгапур – на 4,8%.

В цілому, в жовтні обсяг швейцарського експорту скоротився на 0,4%, в порівнянні з попереднім місяцем, – до 17,8 млрд франків.

Крім цього, Швейцарія скоротила поставки за кордон хімічної продукції і фармпрепаратів, а також продуктів харчування і напоїв. Експорт знизився в Китай, США і Сінгапур.

Написать комментарий
Авторские статьи