События в миреua.interfax.com.ua28 нояб.

Республіканці обмірковують стратегію партії на випадок відходу Трампа

nk_hauz/-mnde7xof28-qulsimmv.jpg

Республіканці в Сенаті США замислилися про майбутнє партії у разі завершення президентського терміну Дональда Трампа, повідомляє в п'ятницю американське видання The Hill з посиланням на членів партії.

"Зараз перед нами постало серйозне питання: чи продовжить партія йти шляхом політики Трампа або займе більш традиційну консервативну позицію?" - заявив виданню стратег Республіканської партії Алекс Конант.

Він вважає, що зараз відповідь на питання отримати неможливо, оскільки на шлях розвитку партії впливає безліч факторів.

"Безпосередній напрям партії буде визначатися тим, який у нього (у Трампа - ІФ) буде вплив, коли він перестане бути президентом", - вважає соціолог Республіканської партії Віт Айрес.

Він зазначив, що багато чого залежатиме від кількості прихильників, яких вдасться зберегти Трампу після відходу з поста президента.

"Ми ніколи не повернемося до традиційної республіканської партії через популізм, який виник в Америці", - уклав Айрес.

Вибори в США відбулися 3 листопада. Більшість голосів вже підраховано, офіційні результати обробки бюлетенів будуть відомі пізніше. На підставі наявних даних 7 листопада провідні американські ЗМІ спрогнозували перемогу Байдена на виборах президента. Сам Байден також у зверненні до нації оголосив себе переможцем виборів, з успіхом на них його привітали багато світових лідерів.

Республіканець Трамп, який обвинуватив демократів у шахрайстві і в тому, що вони "вкрали" у нього перемогу, не визнає поразки. Він ініціював низку судових позовів з метою добитися перегляду результатів голосування в кількох штатах.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Панове, у народа нет и не может быть слуг. Только избранники. Ум, честь, совесть, лицо и душа страны.
ера
...и ...Как так получается, что ты Все ...о всех...Знаешь?....как называется твоя...болячка?...
Весёлый Роджер
Ты на вопрос ТВАРЬ брехливая так и не ответил? Так что высотехничного экспортировал Союз! И скики?
----
Ой забув - хе
Весёлый Роджер
ОЙ баба "ера" - тупая ты халера! А твой Шмуля выбрал сракой, шлях до Амэрики! Ы шо? И всю життю вин гэтой сракой и думувал, та у керивников ыё всегда лизал!
Весёлый Роджер
Ты пердун Шмуля, путаешь русских с завидущими до халявы мовными xoxлами!!! Даже Байден и все пиндосы это знает, тому, к примеру, на Болотной не орали, ни про 1000 евро у рыло, ни про пенсию от немеччины! Никто бы не повёлся!!! Как писал ваш Кучма - Россия цэ ны Украина!!! Ось воно Шмуля як! А ты выживший из ума старый МУДАК! ТАК!!!
ера
"... Кому верить ?Моя бабушка говорила в таких случаях- выбирай сердцем.."....мне Очень "запали в душу"...то, что говорила твоя бабушка...кстати...сердце меня ни разу не обмануло...ЧУЮ...СЕРДЦЕМ