Розвідка США вважає, що Іран може готувати удар по американським силам
События в миреwww.unn.com.ua31 декабря 2020

Розвідка США вважає, що Іран може готувати удар по американським силам

Розвідувальні служби США вважають, що Тегеран, можливо, планує завдати удару по американським силам на Близькому Сході у зв'язку з тим, що близько року тому був убитий командувач силами спеціального призначення "Аль-Кудс" Корпусу вартових ісламської революції (елітні частини ЗС Ірану) Касем Сулеймані. Про це повідомив в середу телеканал Fox News, передає УНН.

За словами його джерел, у Пентагону є інформація, згідно з якою Іран “хоче помститися за це вбивство”. Як уточнив даний співробітник американського військового відомства, є свідчення, зокрема, підготовки в Іраку атак, “для здійснення яких потрібна допомога Ірану”.

Джерело уточнило, що поки немає повної ясності щодо того, чи йде мова про “плануванні на випадок непередбачених обставин” або безпосередньої підготовки до нанесення ударів.

Розвідувальні служби США допускають можливість атак Ірану щодо американських сил або союзників Вашингтона і в інших країнах, йдеться в матеріалі. Як уточнило джерело, “найбільше занепокоєння викликає Ірак”.

За відомостями телеканалу, саме цими побоюваннями американської сторони обумовлена ​​перекидання на Близький Схід стратегічних бомбардувальників B-52, про яку оголосив в середу Центральне командування (СЕНТКОМ) Збройних сил США. У зону його оперативної відповідальності входять перш за все Близький Схід і Центральна Азія. Глава СЕНТКОМ генерал Френк Маккензі попередив, що США “готові відповісти на будь-яку агресію” на Близькому Сході, спрямовану проти американських громадян або інтересів. Раніше атомний підводний човен і два ракетних крейсера ВМС США увійшли в Перську затоку.

Сулеймані загинув в ніч на 3 січня 2020 року в результаті цілеспрямованого ракетного удару США в районі багдадського аеропорту. У відповідь Тегеран в ніч на 8 січня завдав ракетного удару по об’єктах в Іраку, які використовували американські військові — базі Айн-ель-Асад і аеропорту міста Ербілі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
При чем здесь элита ?Расшатывают ведь не элиту, расшатывают Россию, под видом антиправительственных акций
Луна-2
Жопа в полосочку..Обоссан диван .Папа устроился в АНТИМАЙДАН-по -моему это небольшое стихотворение прочитанное мною в Политике - очень хорошо дает совет что делать Воспитывает человека три составляющие- школа, улица и семья..в основном воспитывает семья -она же учит любить родину..считаю что только строгостью и объяснением почему - енльзя ребенку участвовать на митингах - можно решить проблему . .
рита
Молодежь хочет жить лучше, но будет жить хуже, Навальный им поможет
Луна-2
Пусть посетит ..И может быть что -то прояснится в его старческой голове,больной русофобией..Все-таки человек думает что полуостров Крым пропадет без Украины- быть может приедет, и убедится в обратном . и наверно ,поймет всю пагубность своей однобокой, русофобской политики,Навязываемой нам извне ..
Елена
Беда для французов,но арабы им помогут и негры тоже,а Роджер не поможет,да если бы захотел,он видити ли там кофе пьёт,хотя ...,,он всё равно из этих,ха.
Луна-2
"Эхо Москвы" лишат лицензии...Давно пора ..Потому что вещают за Навального и частенько говорят лживую информацию..ПОДДЕРЖИВАЕМУЮ НА ДЕНЬГИ сша.
Луна-2
Жопа в полосочку , обоссан диван.Папа устроился в антимайдан!!!!-специально для таких как ты...