События в миреwww.ukrinform.ua5 дек.

Саміт євроскептиків: Качинський поговорив з Ле Пен та Орбаном про майбутнє ЄС

nk_hauz/hMqToS2nR.jpeg

У столиці Польщі в суботу відбувся Варшавський саміт, участь у якому взяли лідери правоконсервативних і євроскептичних партій з 11 країн ЄС.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив на початку саміту лідер владної партії Польщі “Право і Справедливість” (PiS) Ярослав Качинський, захід організовано з двох причин: “Перша з них стосується поглиблення співпраці, координації та формування єдності двох правих фракцій в Європарламенті. Другою метою є прагнення змінити характер ЄС”.

У спільній заяві за результатами саміту лідери євроскептичних партій наголосили, що тільки модель співпраці, яка спирається на вільні й рівні національні держави, може врятувати ЄС від кризових ситуацій та напруженості.

“Ми відкидаємо свавільне застосування права ЄС… Цілковиту демократичну легітимність мають тільки суверенні державні інституції. Роль європейських інституцій у політичній архітектурі має бути підлеглою щодо національних держав”,- йдеться в заяві.

У Варшавському саміті взяли участь євроскептики з Австрії, Бельгії, Естонії, Іспанії, Литви, Нідерландів, Угорщини, Франції, Фінляндії, Румунії та Польщі. Серед них - лідерка французького Національного фронту Марін Ле Пен та прем’єр Угорщини Віктор Орбан.

💬 Последние комментарии
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Чеченский террорист
Э! Эй! Почему людей не уважаешь, отца, мать? Нужно уважать старших!
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
Игбун Хохлов
https://3.bp.blogspot.com/-6zwWJTffh1A/WLyx5CMBkoI/AAAAAAAAZGc/qZYGBlzJR20YjkZc4T0fgib90X3X6emowCLcB/s1600/RED%2BTERROR%2B-%2BSOLZHENITSYN%2BNAMES%2BJEW%2BCOMMISSARS%2Bbehind%2BMASS-MURDER%2BPURGES.jpg
Весёлый Роджер
« ….Побелело темно поле, нет уж дней майданых боле, Дэ пид кожним, пид мостом, бул для Шмули - публичный дом!» «Елена…. Буду больше по теме писать,…» Россию гивном щирым обсерать! Да щиропархатых воров прославлять! Сало уронили - хероям, убийцам детей - Сала!
Игбун Хохлов
НКВД-шник расстреливает поляков. 1. А что у него за аэродром на голове? У советских офицеров были фуражки с низкой тульей. 2. У советских гимнастерок были узкие манжеты. А это выглядит как Дио на сцене. 3. Что у него на плечах? Погоны в Красной армии ввели в 1944 году. Случайно, наверное, прилепилось. 4. Опс... А что это за новомодные стринги на поляках? ))))) Очередной топорный фейк для быдла.