Сана і єменські сепаратисти погодилися на створення єдиного уряду протягом 30 днів
События в миреua.interfax.com.ua29 июля 2020

Сана і єменські сепаратисти погодилися на створення єдиного уряду протягом 30 днів

Уряд Ємену і сепаратисти з Південної перехідної ради погодилися на виконання представленої Саудівською Аравією резолюції про прискорення виконання Ер-Ріядської угоди, повідомляє агентство SPA в середу.

"Обидві (єменські) сторони відреагували і погодилися приступити до виконання цієї резолюції, подолати існуючі перешкоди і прискорити реалізацію Ер-Ріядської угоди", - цитує агентство представника уряду Саудівської Аравії.

Резолюція, представлена Саудівською Аравією в координації з ОАЕ, передбачає, що перехідна рада Південного Ємену скасовує своє самоврядування і призначає губернатора Адена. Крім того, прем'єр-міністр Ємену повинен сформувати уряд протягом 30 днів.

Ініціатива також містить виведення військ з Адена за межі провінції і розмежування сил двох сторін в провінції Аб’ян і повернення їх на колишні позиції.

Напруженість між сторонами в Ємені загострилася в квітні, після того як перехідна рада Південного Ємену вирішила встановити самоврядування в південних районах країни, які перебувають під його контролем.

Однак обидві сторони прислухалися до заклику Саудівської Аравії до припинення вогню, деескалації напруженості з 22 червня і погодилися провести переговори для обговорення виконання Ер-Ріядської угоди.

В Ер-Ріяді в 2019 році відбулося підписання мирної угоди між урядом Ємену і сепаратистами з Перехідної ради Південного Ємену. Угода передбачала, що Перехідна рада Південного Ємену і інші регіони півдня приєднаються до нового національного кабінету і приведуть усі сили під контроль міжнародно визнаного уряду.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
:-)
ера
и причем тут ...ООН...ты поройся ...найди свою цитату...как считал количество бедных по ....обьему выпитой водки...ЛАННА милый РО...мне надоело стучать клавишами...ПРОСТИ ЕСЛИ ОБИДЕЛА...тревожить больше ТЯ не буду
Технолог
Ну,я почти гений)))
Елена
Разве я что-то не так написала?Ты хочешь сказать что Тушки Дудаева не бомбили в Афганистане?Ты это хочешь сказать?Ты всегда был брехуном.Осборн может не в курсе,а я то знаю.
Елена
У тебя все ходы записаны, контора пишет,Роджер ты больной человек.где ладья?ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украин!Тут не надо было быть провидицей чтобы не догадаться что козлоослик и Эру на меня повесит с Петром,что это всё один человек,ха.дурень ты козлоослик, дурень.
Весёлый Роджер
Шановний Оззи, ой ну шо вы? Прапор с продуктово-одёгового складу НИКОГДА НЕ ВРЁТ, он прости 3.14здтит как дышит! Он сам бачил те бомбардировки у биноклю со складу ЮГВ СА, ну когда обмывал, удачно украденные и реализованные два вагона тушенки со сгущенкой! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ОЙ, так может вы пани «ера» про ЭТО! «По данным ПРООН (Программа развития ООН), за чертой бедности сейчас находятся 60% жителей Украины; в 2013 г., то есть до государственного переворота, их было В ТРИ РАЗА меньше. МВФ считает, что по итогам 2019 года Украина стала самым бедным государством Европы по уровню ВВП на душу населения и среднемесячной зарплате.» Ну так на это вам пропахандон Шмуля сейчас ответит, шо то було раньше, а сейчас подъём и покращення кожной день и один хрен вин каже – «Ударим голой *опой по Эуропе!» Вы там Сало часом не роняете? А у вас мигрени бывают?