События в миреsundries.com.ua18 нояб.

Саудівська Аравія Не Виключає Можливість Створення Власної Ядерної Зброї

nk_hauz/-mmp_9eqvnk0mz6xftlx.jpg

Саудівська Аравія допускає можливість створення власної ядерної зброї, пише Frankfurter Allgemeine, посилаючись на слова глави саудівського МЗС Аделя аль-Джубейра.

Аль-Джубейр зазначив, що якщо Іран стане ядерною державою, то за ним підуть і інші країни.

“Саудівська Аравія чітко давала зрозуміти, що зробить все можливе для захисту свого населення і своїх кордонів”, – цитує видання слова саудівського міністра.

Саудівська Аравія та Іран змагаються за регіональне лідерство на Близькому Сході, зазначає Frankfurter Allgemeine. Ісламська республіка вже довгі роки працює над використанням ядерної енергії: у 2015 році постійні члени РБ ООН і Німеччина уклали з Тегераном ядерну угоду, покликану не допустити створення Іраном ядерної бомби. Натомість з ісламської республіки зняли санкції.

Однак за президентства Дональда Трампа США вийшли з ядерної угоди: у Вашингтоні вимагали розширеної угоди, яка містила б в собі іранську ракетну програму, а також зупинила б втручання Тегерана в регіональні конфлікти.

Саудівська Аравія підтримала позицію США, зазначає видання. За словами Аль-Джубейра, до цієї пори Іран реагував тільки на тиск. Що ж стосується побоювань з приводу можливої зміни американського курсу з приходом до влади Джо Байдена, чиновник зазначив, що поки необхідно почекати з висновками.

💬 Последние комментарии
Елена
Это Луночка когда какой смысл жизни есть,а просто жрать и спать ,как Роджер,яне хочу.я не ,он не я.
Елена
Я по идеологическим с ним разногласиям,а не каким другим.,тут ничего такого амурного и близко нет
Луна -2
Луна , как раз в той фазе - это у вашей подружки- сдвиг по фазе. .МОжет чего выпила забористого ,а Эрочка,как вы думаете?Потому и пишет здесь всякую хрень..
Елена
Полегчает точно,аж взлетит на воздух.
ера
Лен...вот тут...я не пойму...ты Эт...серьезноПишешь...скорее всего...луна не в той фазе...поверь...пройдет...не стоит он того....чтоб...бабы по нем ...так "убивались"...
е
т.е. обычное трепло.. НО которое тут РЕГУЛЯРНО ЗАЯВЛЯЕТ что ВСЕГДА говорит ТОЛЬКО правду.. или ОПЯТЬ склеротичка забыла что и кому говорила???)))
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы тебе русская рулетка не поможет , мозгов нет - вышибать нечего ! А вот гранату себе в раздолбаное очко можешь засунуть ! Может полегчает