Саудівська Аравія планує відкрити своє посольство в Катарі
События в миреwww.radiosvoboda.org17 января 2021

Саудівська Аравія планує відкрити своє посольство в Катарі

Саудівська Аравія розраховує в найближчі дні знову відкрити своє посольство в Катарі, заявив міністр закордонних справ Саудівської Аравії Фейсал бін Фархан 16 січня.

Це рішення Ріяду наближує кінець трирічної паузи в дипломатичних відносинах між двома країнами, який підтримали Сполучені Штати.

Як заявив бін Фархан журналістам, відновлення роботи дипломатичного представництва – лише питання логістики.

Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн і Єгипет розірвали дипломатичні відносини з Катаром у 2017 році, звинувативши його в підтримці тероризму і в проіранській позиції. Вони також наклали на країну ембарго.

Катару були висунуті 13 вимог. Він відмовився їх виконувати, закинувши сусідам спробу підірвати його суверенітет за допомогою ембарго. Відносини між країнами були заморожені.

Адміністрація президента США Дональда Трампа давно закликала до вирішення суперечки між арабськими країнами, заявляючи, що єдність регіону необхідна, аби ізолювати Іран.

Дипломатичний прорив відбувся внаслідок маневрів Саудівської Аравії перед початком каденції обраного президента Джо Байдена. Очікується, що він матиме жорсткішу позицію щодо королівства і буде відкритішим до переговорів із Іраном.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Ленок пока оставим Роджера в покое - хорошо, а разве на Донбассе не руины созданные между прочим нами ? Разве на Донбассе украинская армия не бомбит города ? Разве там не умирают ь дети?нет Ленок -это все даром для Украины не пройдет - Посеявший ветер -пожнет бурю...
Елена
Я то понимаю что Матросов герой,погиб за Родину,спасая сослуживцев в 19 лет пошёл на верную гибель,а с точки зрения роджеров,он глупец,отдал жизнь зря,а мог бы ездить на Мерсе и иметь слуг ,это так весёлые роджеры рассуждают,эти мрази и подонки,почитатели Солженицына и Горбачева, поэтому я так Роджера и "люблю",вот такие Луночка имею мысли,а насчёт развалин,то они могут быть огромны,вы думаете это пройдет легко?нет,это будет страшно и больно.
Луна-2
а почему именно под развалинами может все будет не так страшно и не так трагично....МИРНЫМ ПУТЕМ ...
Луна-2
Безумство храбрых а ты знаешь я с этим не согласна .Храбрость должна быть умной Понимаешь Матросов ведь не просто так бросился на амбразуру -он защитил жизни других товарищей а Ты повторяешь слова Горького бе-зум- ство храбрых....
Игбун Хохлов
Я не герой. Герои хохлатых недоумков в Донбассе мочат.
Луна-2
Яка ж ти в мене вумничка)))..Прописные истины,на то и истины чтобы их повторять а не валять ваньку.....
Елена
Безумству храбрых, поём мы песню☝️✋✋,это серьезно,без стёба и насмешки.Герой ты у нас Хохлов,герой.