События в миреmind.uaApr 26

Саудівська Аравія заощадить понад $200 млрд завдяки плану енергетичної реформи

nk_hauz/-mzd04cfd9f1iyv1_0cq.jpg

Саудівська Аравія може заощадити понад $200 млрд протягом наступного десятиліття, замінивши рідке паливо, яке використовується для внутрішнього споживання, газом і відновлюваними джерелами енергії. Про це заявив міністр фінансів країни Мохаммед аль-Джадаан, передає Reuters.

Найбільший у світі експортер нафти в останні роки приступив до реалізації амбітної програми реформ, спрямованих на модернізацію своєї економіки, створення робочих місць і зниження залежності від доходів від нафти.

«Одна з ініціатив, яку ми збираємося завершити, – це витіснення рідкого палива, – сказав міністр. –  Ця програма дозволить уряду заощадити близько 800 млрд ріалів ($213,34 млрд) протягом наступних 10 років, які можуть бути використані для інвестицій».

Раніше цього місяця Саудівська Аравія підписала угоди про закупівлю електроенергії з сімома новими проєктами в області сонячної енергетики, що є частиною планів щодо оптимізації структури енергоспоживання, що використовується для виробництва електроенергії.

«Замість того, щоб купувати паливо на міжнародних ринках по $60 і потім продавати його по $6 саудівським комунальним підприємствам або використовувати частину нашої квоти в ОПЕК для продажу за $6, ми збираємося фактично заміщати не менше 1 млн барелів нафти на добу день газом і відновлюваними джерелами енергії в найближчі 10 років», – сказав Джадаан.

Reuters нагадує, що 2020 рік буде непростим для країни на тлі низьких цін на нафту на світових ринках і проблем, з якими стикається система охорони здоров'я через коронавірус. За повідомленням інформаційного агентства, деякі державні компанії попросили скоротити дивіденди, які вони виплачують в казну в цьому році, щоб забезпечити капітальні витрати.

З огляду на це уряд також представив план сприяння внутрішнім інвестиціям, для якого очікуються кошти від державної нафтової компанії Aramco і державного інвестиційного фонду, активи якого складають 400 млрд. Мета – знизити залежність економіки від нафти і побудувати нові галузі, які створять мільйони робочих місць. Уряд хоче знизити рівень безробіття до 7% у 2030 році з 12,5% в кінці 2020 року. У ІІ кварталі 2020 року рекордні 15,4% працюючого населення в Саудівській Аравії залишилися без роботи.

💬 Последние комментарии
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!
Каменяр
Як я бачу, "русскоязычные " російською мовою також не володіють, порозумітися з ними тяжко. А що таке рускоязычная мова я в енциплопедії не знайшов.
Каменяр
Що ти жуєш і шамкаєш, нічого не зрозуміло.
Каменяр
Якщо путін, як ініціатор війни не бажає її завершення - то звичайно війна не скоро закінчиться. І тому путіну ніякі відкриті домовленості, ніякі зустрічі не потрібні.
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ!!!
Пара Киченок и Костюк сыграют против четверых сеяных... За что это им?
Каменяр
Світова спільнота впливу на Путіна фактично не має. Вона може виказувати лише стурбованість. Якщо Путін не припинить провокації, не припинить роздувати війну, забере свої холуїв в росію, як вони того хочуть - тільки тоді війна закінчиться.