События в миреmind.ua26 апр.

Саудівська Аравія заощадить понад $200 млрд завдяки плану енергетичної реформи

nk_hauz/-mzd04cfd9f1iyv1_0cq.jpg

Саудівська Аравія може заощадити понад $200 млрд протягом наступного десятиліття, замінивши рідке паливо, яке використовується для внутрішнього споживання, газом і відновлюваними джерелами енергії. Про це заявив міністр фінансів країни Мохаммед аль-Джадаан, передає Reuters.

Найбільший у світі експортер нафти в останні роки приступив до реалізації амбітної програми реформ, спрямованих на модернізацію своєї економіки, створення робочих місць і зниження залежності від доходів від нафти.

«Одна з ініціатив, яку ми збираємося завершити, – це витіснення рідкого палива, – сказав міністр. –  Ця програма дозволить уряду заощадити близько 800 млрд ріалів ($213,34 млрд) протягом наступних 10 років, які можуть бути використані для інвестицій».

Раніше цього місяця Саудівська Аравія підписала угоди про закупівлю електроенергії з сімома новими проєктами в області сонячної енергетики, що є частиною планів щодо оптимізації структури енергоспоживання, що використовується для виробництва електроенергії.

«Замість того, щоб купувати паливо на міжнародних ринках по $60 і потім продавати його по $6 саудівським комунальним підприємствам або використовувати частину нашої квоти в ОПЕК для продажу за $6, ми збираємося фактично заміщати не менше 1 млн барелів нафти на добу день газом і відновлюваними джерелами енергії в найближчі 10 років», – сказав Джадаан.

Reuters нагадує, що 2020 рік буде непростим для країни на тлі низьких цін на нафту на світових ринках і проблем, з якими стикається система охорони здоров'я через коронавірус. За повідомленням інформаційного агентства, деякі державні компанії попросили скоротити дивіденди, які вони виплачують в казну в цьому році, щоб забезпечити капітальні витрати.

З огляду на це уряд також представив план сприяння внутрішнім інвестиціям, для якого очікуються кошти від державної нафтової компанії Aramco і державного інвестиційного фонду, активи якого складають 400 млрд. Мета – знизити залежність економіки від нафти і побудувати нові галузі, які створять мільйони робочих місць. Уряд хоче знизити рівень безробіття до 7% у 2030 році з 12,5% в кінці 2020 року. У ІІ кварталі 2020 року рекордні 15,4% працюючого населення в Саудівській Аравії залишилися без роботи.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Ленок ты думай что пишешь .Какое братание, какая дружба и между кем ?Между Украиной и Республиками - уже пропасть ,которую не перешагнуть .Потому что и с той и с этой стороны есть жертвы . Мир дружба жвачка- в этом пока не заинтересованы ни твои товарищи из Вашингтонского обкома , ни сама Украина -им выгодна война или скажем так, тлеющий конфликт на Украине - потому что американцы - посылают нам, за не бесплатно, конечно, оружие- пусть устаревшее но стреляющее..Украине же выгодно быть в конфликте - потому что на войне легче всего отмачивать грязные деньги -которые крутятся у нас как белка в колесе.И на которых делают свои капиталы многие , в том чИсле и твой любимый клоун ЗЕ.
Луна -2
Какая разница как называть -оос ,ато все это термины войны - гражданской войны - внутренний конфликт....Когда убивают друг друга.
Елена
Типун тебе на язык, войны не будет, будет братание и дружба, Роджер уже налаживает близкие контакты с американским военным флотом на Мальте.хе.
Гость
Ты точно идиот? Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ с этими ублюдками, которые не заинтересованы в прекращении войны на Донбассе!!!
Елена
Опять шизофреник до компа дорвался.
Гость
Если бы Россия напала на Украину, тогда Украина превратилась бы в огромный дымящий полигон с ракетными бомбардировсками, от таких города перестали бы существовать. Потому что если Россия нападет, тут же натовцы и США реально совершат вторжение на этой территории, вот пить дать и устроят такое "Варфоломеевская" ночь плюс "ночь длинных ножей", это вынудит ВСЕХ украинцев СБЕЖАТЬ в Россию, а не к америкашке. А те кто виновен в провокации, будут отвечать на военном трибунале за то, что убивали мирных людей во время Майдана и сбитого Боинга, и за все. Вот попробуйте заявить, что напала на Украину - ПРЕДЪЯВЬТЕ доказательства, если нет доказательства - тогда Америка и Британия сделала уже свой ход, и захапали нашу Украину. Ты думаешь, что 30 лет независимости до сих пор есть?! НЕЗАВИСИИМОСТИ НЕТУ, БАРАН! Властями СРАТЬ НА УКРАИНЦЕВ, ИМ ИНТЕРЕСУЮТ ТОЛЬКО ДЕНЬГИ, А НЕ СПАСЕНИЕ СТРАНЫ!
Елена
Ты блять сдох что-ли,так всем хорошо будет,а козлоослик пусть живёт и жрёт и жрёт и жрёт,пока не нажрётся.
Авторские статьи