События в миреua.interfax.com.ua12 нояб.

Саудівський монарх закликав світ рішуче виступити проти іранської ядерної і ракетної програм

nk_hauz/-mlv92ewgrknvaioew5j.jpg

Зайняти "рішучу позицію" щодо зусиль Ірану з розробки ядерної зброї і розвитку ракетних програм закликав у четвер світових лідерів і громадськість король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, повідомило саудівське агентство SPA.

"Королівство зазначає небезпеку регіонального проекту Ірану, його втручання в справи інших країн, сприяння тероризму, розпалювання полум'я сектантства і закликає міжнародну спільноту зайняти рішучу позицію щодо Ірану, яка гарантує припинення його зусиль з отримання зброї масового знищення та розвитку його програми балістичних ракет", - сказав король на засіданні Консультативної ради країни.

Це було першим публічним виступом монарха після його промови у вересні на сесії Генеральної Асамблеї ООН відеозв'язком, де він також піддав критиці Тегеран.

Саудівська Аравія і Іран ведуть багаторічну боротьбу за вплив в регіоні, підтримуючи протиборчі сторони в конфліктах від Сирії до Ємену.

Жодної реакції з боку Ірану на висловлювання короля поки не послідувало.

Іран зняв низку обмежень в сфері ядерної програми, передбачених Спільним всеосяжним планом дій, який був підписаний "шісткою" в 2015 році, у відповідь на вихід з угоди в 2018 США і відновлення ними режиму санкції проти ісламської республіки.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))