Сейм Литви повернув на доопрацювання законопроєкт про одностатеві партнерства
События в миреwww.eurointegration.com.ua25 мая 2021

Сейм Литви повернув на доопрацювання законопроєкт про одностатеві партнерства

Сейм Литви не ухвалив у першому читанні законопроєкт про одностатеві партнерства, повернувши документ на доопрацювання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Delfi.

У вівторок спікер Сейму Литви Вікторія Чміліте-Нільсен винесла на розгляд проєкт закону про партнерство, який узаконив би партнерство як між чоловіком і жінкою, так і одностатеве партнерство.

У першому читанні проект не був схвалений. За нього проголосували 63 депутати, 58 були проти, ще 7 утрималися. Провели повторне голосування і відправили закон на доопрацювання.

Біля парламенту під час обговорення закону проходив мітинг.

У проєкті пропонується визначити партнерство як "офіційно зареєстрований факт співжиття двох осіб (партнерів), з метою створення та розвитку, збереження партнерських відносин".

Відзначається, що ці відносини ґрунтуються на постійній "емоційній прихильності, взаєморозумінні, відповідальності, повазі, допомозі і подібних зв'язках та добровільному рішенні прийняти певні права та обов'язки".

"У Литві проживає близько 600 тис. дорослих людей, які не уклали шлюб, чимала їх частина чекає, коли політики реалізують їх очікування, створені 20 років тому, коли інститут партнерських відносин був передбачений в Цивільному кодексі", - заявила Чміліте-Нільсен.

Глава парламенту зазначає, що прийняття висунутого закону дозволить Литві стати 21-ю державою ЄС, яка б регламентувала партнерські відносини.

У Литві зараз не узаконено ні партнерство між чоловіком і жінкою, ні одностатеве партнерство. Раніше колишні спроби лібералів узаконити цивільні партнерські відносини в Сеймі не досягали стадії ухвалення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Украинские власти достойно ответили Путину с его токсичным планом. Отныне публично проявившие свою гомофобность граждане Украины будут приговариваться к тюремному заключению. Трепещи,РФ!
поп забияка
великому карлику Плешивому Хуйлу - ла-ла-ла-ла!
Елена
Всё верно,но Порошенко признала Россия,раньше Чехия не была России враждебной, всё течет, всё изменяется,а Роджер нет,был мерзавцем,им и остался,☝️, козёл., Роджер козёл.
поп забияка
все кто против СкрЕпонутой паРаши - все русофобы! да здравствует великая 47-я хромосома лапотных кацапов! уга товарисчи
Поздно пить боржоми
Уже лучше. Но уже не поможет. Все давно сгнило. А либеральная пресса поднимет насмех.
Игбун Хохлов
Ну, Путин же прямо сказал: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ. Прямее никак не скажешь. Что тут можно перекрутить? А разрыв дипотношений - совсем не обязательное условие.
е
Ха, так такие тупые как ты визжат, что с Россией война..а газ и бензин у агрессора покупать не западло? А продукты питания? А бумагу? А сырьё? А разорвать дипотношения? А войну объявить? И ещё много всего... Ну ТУПЫЕ, как и ты со своими примерами...