Сербія закрила пункти пропуску на кордоні з Румунією
События в миреwww.eurointegration.com.ua12 марта 2020

Сербія закрила пункти пропуску на кордоні з Румунією

Сербія вирішила закрити з 12 березня кілька пунктів пропуску на кордоні з Румунією через поширення коронавірусу в Європі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на румунський портал В1.ro.

Сербська влада вирішила закрити сім пунктів пропуску, ще кілька пунктів працюватимуть в скороченому режимі тільки до 18:00. Термін дії цього рішення не уточнюється.

Крім того, в середу Сербія закрила свої кордони для всіх мандрівників, що прибувають з країн з великою кількістю підтверджених випадків коронавірусу.

Досі чотири людини в Сербії, включаючи громадянина Китаю, отримали позитивний результат тесту на коронавірус.

У Румунії зафіксовано 49 випадків захворювання і 6 пацієнтів вже одужали і виписані з лікарні.

Десятки автомобілів з румунами, які повертаються з-за кордону, були заблоковані в середу ввечері на в'їзді в Бухарест через правила, введені для боротьби з коронавірусом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.