События в миреsundries.com.ua15 нояб.

Сеул Стане Першим «Містом-Метавсесвітом»

nk_hauz/LU9ZAB5nR.jpeg

Метавселенський хайп набирає обертів. Столиця Південної Кореї, місто Сеул, стане першим у світі «мегаполісом-метавсесвітом», заявили представники уряду Сеула (SMG). В рамках проекту — з попередньою назвою «Metaverse Seoul» регулятори створять комунікаційну екосистему для всіх сфер міського життя. Ініціатива передбачає запуск віртуальної версії міста, потрапити до якого зможе будь-який житель планети за допомогою комп’ютера або VR-окулярів, повідомляє Quartz.

Метавсесвіт Сеула — це не розважальний проект, на кшталт ігрових VR-майданчиків, а частина південнокорейського плану з реорганізації економіки на тлі пандемії. Розробка цифрової реальності охоплює економічні, культурні, туристичні, освітні та цивільні послуги, які почнуть розгортатися з наступного року. При цьому перші структури Metaverse Seoul почнуть працювати вже в самому кінці цього року.

Пілотна програма буде представлена ​​у виді віртуального дзвону на дзвіниці Босінгак. За традицією, в цей дзвін дзвонять тільки опівночі напередодні Нового року, але цього разу він дзвонитиме двічі одночасно в реальному світі й в віртуальній копії історичної будівлі. Захід ознаменує старт нового календарного року та офіційний запуск «Metaverse Seoul».

Пізніше уряд міста почне співпрацювати з приватним сектором, який допоможе оцифрувати реальні послуги для підтримки бізнесу та споживачів через віртуальну реальність. Регулятори «побудують» віртуальну мерію, лабораторію для створення нових фінансових технологій, копію інвестиційного фонду Invest Seoul, а також кампусне місто Сеула. Усі структури працюватимуть на державному рівні – жителі зможуть звернутися до політиків з їхніми питаннями й вирішити їх, не виходячи з дому.

Основні туристичні пам’ятки Сеула, такі як площа Кванхвамун, палац Токсугун та ринок Намдемун, також будуть представлені через «віртуальну туристичну зону». Протягом двох років ключові заходи міста, наприклад, свято ліхтарів, почнуть проводити у метавсесвіті й доступ до них можна буде отримати з будь-якої точки планети. Мало того, метавсесвіт допоможе Південній Кореї в процесі відтворення культурної спадщини — ворота Донуймун, одні з міських воріт у столиці, зруйновані в 1915 році, будуть перенесені у віртуальний простір у своєму початковому вигляді.

Паралельно з туристичними заходами SMG розроблятиме послуги для соціально вразливих верств населення. Системи змішаної реальності (XR) допоможуть людям з обмеженими можливостями отримати медичні та психологічні консультації, а також дозволять потрапити в ті місця, які раніше були недоступні для інвалідів.

Уряд міста витратить на створення метавсесвіту частину з $ 3,3 млрд, виділених мером Про Се Хуном на 10-річний план з модернізації Сеула. Стратегія Хуна передбачає створення «цифрового курсу для Сеула» — влада хоче удосконалити систему охорони здоров’я, освіти та туристичну галузь, а також прискорити розвиток економіки й впровадити в повсякденне життя новий тип громадського транспорту — електричні аеротаксі.

💬 Последние комментарии
е
Елена, что ж ты не рассказываешь как в америке ВСЕ процветают, какие там равные возможности?)))
е
Ну так съезди, покажи пример)) расскажи ему что он последнего ёжика доедает и что его страна это отсталая бензоколонки как ты тут всем доказываешь.. Шо зассала? То-то же...это тебе не морячков под мостами, как ты привыкла, обслуживать...
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....