События в миреukrrain.com29 янв.

Що лежить в основі плану Байдена щодо легалізації 11 мільйонів іммігрантів

nk_hauz/-msc5pxcad3ipm4mmyi5.jpg

Про свій намір легалізувати 11 млн нелегалів Джо Байден заявив під час теледебатів з Дональдом Трампом ще 22 жовтня. Байден наголосив, що має намір зайнятися цим питанням у перші 100 днів свого президентства, підкресливши, що збирається залишити в країні всіх неповнолітніх нелегалів і дати їм можливість отримати освіту і громадянство. Ставши президентом, Байден як і обіцяв зупинив депортацію нелегальних мігрантів, про що повідомляє Yahoo з посиланням на NYT.

nk_hauz/-msc5sjedwv2mhwtxcbm.png

Трамп під час президентської кампанії неодноразово заявляв, що в разі перемоги його конкурента, США перетворяться на величезний табір для біженців.

У перший же день на посаді президента Байден зупинив будівництво стіни на кордоні з Мексикою, побудувати яку було ключовою обіцянкою кампанії Дональда Трампа у 2016 році. Крім того, 46-й президент скасував заборону на в'їзд в країну громадянам деяких мусульманських країн, введений Трампом раніше, і ще ряд інших обмежень.

Відзначається, що легалізація не торкнеться мігрантів, пов'язаних з тероризмом і шпигунством, проте пошириться на засуджених і підозрюваних у нетяжких злочинах.

За 20 років, з 1988 по 2008 рік, незадокументоване населення США, незважаючи на феноменальне збільшення фінансування прикордонної безпеки, збільшилося з 3 до 12 мільйонів осіб. Жорстка політика щодо нелегалів не зменшила кількість незаконних в'їздів в країну. Цей досвід мав лягти в основу нової політики США щодо мігрантів, але практично ніхто до Джо Байдена не рішався взяти на себе відповідальність за вирішення цієї проблеми. 

nk_hauz/-msc5siasgqcvxbxmydf.jpg
«Кожен президент давав нам надію на щось хороше, а потім нічого. Знову і знову." - згадує Луїс Ернандес, який 20 років чекав на вирішення цього питання. - "Мені довелося десятки разів змінювати роботу лише через те, що у мене не було робочої візи. Пам'ятаю, як я втратив роботу у 2006 році. Мій роботодавець, стурбований державними аудитами, попросив мене довести, що я легально перебуваю в країні... Коли на наших околицях почали з'являтися агенти з питань імміграції та митного контролю, наша сім'я днями не виходила на вулицю. Я їздив на нову роботу на велосипеді, бо так було більше шансів не стикнутися з правоохоронними органами."
nk_hauz/-msc5sieiyku9jomnlb4.jpg

Коли Барак Обама у 2012 році створив програму, відому як DACA, для тимчасового захисту іммігрантів, яких незаконно ввезли в країну ще дітьми, Луїс Ернандес та його брати і сестри, негайно подали заявку і це дало їм можливість працювати легально і отримати водійські права.

Проте запальна антиімігрантська риторика президента Трампа та спроба його адміністрації скасувати DACA породили глибоке занепокоєння у мільйонів мігрантів на кшталт Ернандеса. Коли ж нарешті Джо Байден вступив на посаду, його сім'я зраділа.

Тож в основі плану Байдена щодо легалізації 11 мільйонів іммігрантів лежить не лише гуманізм і принцип справедливості, а й передусім здоровий глузд.

nk_hauz/-msc5sbe0id_dd-kxz9g.jpg

💬 Последние комментарии
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...
е
так это ж ТЫ уравняла реальный бой с обстрелом ПУСТОГО острова.. ТЫ! так что учи САМА, дура тупая..
е
одно другое не исключает
Игбун Хохлов
Конечно, ты не справочное бюро. Ты быдло. Тупое хохлатое шароварное быдло. Чурка, переебанная чурками. украинец, одним словом.
ЕленаЕ
У Путина советники есть по всем вопросам,и можно добавить что он не свисток, согласна мало говорит,чтобы враги не знали и не противодействовали планам и замыслам,но не брехун ВВП,а Роджер брехло и мерзавец.,по его словам при царе счастье у людей было неземное, притом у всех, шо можно о Роджере сказать,сука он.
Елена
Ну нельзя равнять наших и американцев,это небо и земля,наши сто крат лучше,а булкохрусты пидарасы,как и Роджер.
Елена
Учи историю.