Що робити, якщо зварили багато пива перед карантином. В Англії роздають безкоштовно
События в миреwww.bbc.com01 мая 2020

Що робити, якщо зварили багато пива перед карантином. В Англії роздають безкоштовно

Броварня на півночі Англії, не знаючи, куди подіти пиво в умовах, коли всі шинки закриті на карантин, почала роздавати свій напій безкоштовно місцевим жителям.

Броварня Alnwick Brewery Company з графства Нортумберленд запропонувала людям приходити зі своєю тарою і набирати у неї пиво, а в обмін на це попросила охочих зробити пожертву на користь Національної служби охорони здоров'я (NHS).

За словами представників броварні, одна людина пожартувала, що "привезе ванну".

Оскільки всі паби та бари у країні зачинені на невизначений час, броварня накопичила десятки діжок, кожна ємністю 40 літрів.

"Ми наварили пива до великодніх свят. І раптом все зачинилося, і тоді ми замислилися: що ж нам з цим робити?" - розповів співвласник підприємства Єн Робінсон.

"Звичайно, можна взагалі безкоштовно все роздати, але чому б не зібрати пожертвування? У пива відносно недовгий термін зберігання, лишається лише три тижні, тому усі найближчі п'ятниці ми продовжимо розлив", - сказав пан Робінсон.

Такі "розливи" у попередні дві п'ятниці допомогли зібрати близько 450 фунтів (приблизно 565 доларів), як у самій броварні, так і у фірмовому магазині, що розташований у найближчому до неї місті Алник.

"Хтось до нас приїхав з двома 20-літровими контейнерами. Люди приходять з порожніми пляшками з-під кока-коли та іншою різної тарою. Жарти, котрі тут лунають в черзі, - це окрема тема", - говорить співвласник броварні, зазначаючи при цьому, що норми соціального дистанціювання суворо дотримуються.

Частина працівників підприємства у відпустці за рахунок держави, хоча броварня продовжує працювати.

Крім грошових коштів Alnwick Brewery Company зробила пожертвування головній лікарні Ньюкасла і місцевим будинкам для літніх людей у вигляді пирогів, печива та засобів гігієни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!