События в миреwww.epochtimes.com.ua9 сент.

Щоб влаштуватися на роботу в Китаї, потрібно принести довідку про відсутність віри

nk_hauz/-mglz5gdutz8m5oapshy.jpg

Релігійне переслідування в Китаї зачіпає всі сторони життя віруючих. Ті, хто не бажає відмовлятися від своєї віри, можуть зіткнутися з безробіттям.

За повідомленням Bitter Winter, в червні цього року в провінції Хенань літню жінку, яка працювала двірником, звільнили за читання Біблії під час робочої перерви.

Після цього випадку директор агентства, де вона працювала, зажадав, щоб у майбутньому при прийомі на роботу претенденти пред'являли «довідку про відсутність релігійних переконань», видану за місцем проживання.

За словами колеги, жінка працювала багато і добре, не скаржилася, але через віру її ніколи не визнавали «зразковим працівником».

«Оскільки вона вірить в Бога і часто говорила з нами про Євангеліє, керівники пильно стежили за нею і вичитували. Ніхто не наважувався заступитися за неї», — сказав її колега.

nk_hauz/-mglz8r24fzzvhbnn42g.jpg

Співробітник готелю в провінції Шеньсі розповів, що за останні кілька років він працював у багатьох готелях і від нього завжди вимагали надати «довідку про відсутність релігійних переконань» з місця проживання. Навіть при влаштуванні на роботу охоронцем в дитячому садку теж потрібно принести таку довідку.

Вчителька початкової школи з міста Цзинань провінції Шаньдун сказала, що директор викликав її, щоб вона заповнила анкету про статус релігійних переконань.

«Директор сказав, що віруючим не дозволяється збиратися разом, не можна навіть разом читати Біблію», — сказала вона.

Вчителька турбується, що після того, як влада дізнається про її віру, за нею почнуть стежити, покарають або навіть звільнять з роботи.

Сім'ї віруючих це теж стосується

Співробітник поліції провінції Шеньсі втратив роботу, тому що його батько — християнин.

«У мене є знайомі в поліцейській дільниці, загоні кримінальної поліції і загоні з охорони державної безпеки, але зараз ніхто не наважується мені допомогти».

За словами іншого чоловіка, який на початку року поїхав працювати в Синьцзян, він пропрацював на державному заводі чотири дні. Потім його викликали в поліцію на допит, бо батько — християнин.

Директор заводу сказав йому, що якщо член його сім'ї віруючий, то три покоління нащадків не зможуть служити в армії і працювати на держпідприємстві. Зрештою, чоловік вирішив покинути Синьцзян.

Співробітник лікарні в місті Шаньдун повідомив, що в квітні, принаймні, дві лікарні в місті влаштували перевірку на наявність віруючих серед медичного персоналу та їх сімей. Керівництво попередило, що в разі приховування правди їх оштрафують.

Релігійні люди турбуються, що це може вплинути на роботу, багато піддаються дискримінації через свої політичні переконання.

Згідно зі звітом на Minghui.com, за останні кілька місяців комуністичний режим посилив переслідування людей, які практикують Фалуньгун.

Більше ніж 20 років компартія Китаю використовує різні методи, щоб змусити людей, які займаються цією практикою відмовитися від їх переконань. Їх викрадають, катують у в'язницях і навіть вилучають органи. Сім'ї цих людей використовують як важелі тиску: загрожують благополуччю дітей або беруть в заручники родичів.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"