События в миреhromadske.uaAug 14

Щонайменше 40 людей загинули через паводки на півночі Туреччини

nk_hauz/1UxMg7nnR.jpeg

Кількість загиблих в результаті сильних паводків і зсувів в прибережній частині Туреччині на півночі країни зросла як мінімум до 40.

Про це повідомило 14 серпня Агентство з надзвичайних ситуацій і стихійних лих країни (AFAD), передає AP.

Проливні дощі, що обрушилися на чорноморські провінції Стамбул, Кастамону і Синоп 11 серпня, спричинили паводки, які зруйнували будинки, щонайменше 5 мостів, пошкодили автомобілі і багато доріг.

34 людини загинули в Кастамону і 6 — у Синопі. Дев'ять людей наразі госпіталізовані у Синопі, а одна людина пропала безвісти в провінції Стамбул. У соціальних мережах користувачі заявляють, що пропали ще сотні.

За даними влади, 2250 людей були евакуйовані по всьому регіону, деяких забирали з дахів вертольотами. Багатьох тимчасово розмістили в студентських гуртожитках.

Зазначимо, що паводки обрушилися на Туреччину одразу після масштабних лісових пожеж. Дощі допомогли загасити вогонь, але принесли нове стихійне лихо.

Від пожеж найбільше постраждали туристичні провінції Мугла і Анталья. Щонайменше вісім людей загинули, а тисячі жителів були змушені тікати.

З кінця липня через аномальну спеку в Туреччині на західному і південному узбережжях країни вирували лісові пожежі, сотні гектарів лісу згоріли вщент. Через аномальну спеку на сході Середземномор’я також спалахнули ліси в Греції, Італії, Албанії.

💬 Последние комментарии
Елена
То у меня вырвалось,не хотела вас обидеть,и киЕ тоже ничего не имею.,а вот Роджера,это козла .... ослика презираю.
ЩЭ НЭ ЗМЭРЗЛА, уКРАИНА?
ГАЗ по 1$ за 1 куб или 27 гришек за 1 куб !!! Щэ нэ змэрзла, украина?
Игбун Хохлов
Какой транзит газа? Вы забыли, что 7 лет с Россией воюете? Сначала капитуляция, потом газ.
DoИM Business МВФ
глупо называть свою дочь Кристалина, если твоя фамилия - Козалуп... даже русская фамилия мужа Георгиева не спасает
е
именно... а когда ей отвечают ее же монетой сильно оскорбляется и удивляется типа, а меня то за шо??
Гость
О, "как-то так" появился со своими тремя словами... Давно не было...
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»