События в миреhromadske.uaAug 14

Щонайменше 40 людей загинули через паводки на півночі Туреччини

nk_hauz/1UxMg7nnR.jpeg

Кількість загиблих в результаті сильних паводків і зсувів в прибережній частині Туреччині на півночі країни зросла як мінімум до 40.

Про це повідомило 14 серпня Агентство з надзвичайних ситуацій і стихійних лих країни (AFAD), передає AP.

Проливні дощі, що обрушилися на чорноморські провінції Стамбул, Кастамону і Синоп 11 серпня, спричинили паводки, які зруйнували будинки, щонайменше 5 мостів, пошкодили автомобілі і багато доріг.

34 людини загинули в Кастамону і 6 — у Синопі. Дев'ять людей наразі госпіталізовані у Синопі, а одна людина пропала безвісти в провінції Стамбул. У соціальних мережах користувачі заявляють, що пропали ще сотні.

За даними влади, 2250 людей були евакуйовані по всьому регіону, деяких забирали з дахів вертольотами. Багатьох тимчасово розмістили в студентських гуртожитках.

Зазначимо, що паводки обрушилися на Туреччину одразу після масштабних лісових пожеж. Дощі допомогли загасити вогонь, але принесли нове стихійне лихо.

Від пожеж найбільше постраждали туристичні провінції Мугла і Анталья. Щонайменше вісім людей загинули, а тисячі жителів були змушені тікати.

З кінця липня через аномальну спеку в Туреччині на західному і південному узбережжях країни вирували лісові пожежі, сотні гектарів лісу згоріли вщент. Через аномальну спеку на сході Середземномор’я також спалахнули ліси в Греції, Італії, Албанії.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну кто, кто, освободил Украину - конечно ОУН и УПА и групенфюрер СС Р.Шухевич! Ну а с чего вы думуваете был переименован проспект Ватутина в проспект эсэсовца Шухевича? Ну вот вы и ответили. Ищо там и Бандера бул тоже, кого-то там, от чего там освободил чи вбил. Хлавное - Сало не уронил? А вы тут вопрошаете чаму еврей Зеля не сказал про счастливые годы внешнего немецкого управления Украиной. Наивные вы!
Весёлый Роджер
Шмуля, твоя беда, что ты до сих пор считаешь, шо перед селюками необразованными на колхозном стане выступаешь! Тупой и примитивный твой наезд на меня не выдерживает никакой критики! У тебя нет ни фактов, ни даже умных доводов, а тильки щирое штампованное пиндосное гивно! Ну не работает сейчас ВОНО!!! Эй Шмяля Сруля - ты гивно!
Я
Ожидаемо и прогнозируемо. Очередное дно.
Елена
Волка бояться,в лес не ходить.
е
Елена, читай и просвещайся.. ВОТ тебе ОЧЕРЕДНОЕ доказательство БРЕДА что ты тут несёшь....
е
уважаемая, вы ж видите, как ее корежит от того что ей ЕЕ собственные слова преподносят, а мозгов вести себя иначе не хватает...
Луна -2
Знаешь есть такое правило- относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе Не можешь отнестись к Роджеру и товарищу Е. объективно ,то,тогда лучше промолчи - будешь казаться умнее,чем писа ть здесь всякие гадости . Пиши и отвечай по существу статьи , высказывай свое мнение,но людей которых не знаешь. не оскорбляй,- ведь так ты нарвешься однажды на такой адекватный ответ,что стыдно будет самой.