Шість жертв та витік хлору на хімзаводі: ураган Лаура пронісся США
События в миреfakty.com.ua28 августа 2020

Шість жертв та витік хлору на хімзаводі: ураган Лаура пронісся США

27 серпня ураган Лаура пронісся півднем США, забравши життя щонайменше шістьох людей у штаті Луїзіана. Вік загиблих – від 14 до 68 років.

На той момент урагану присвоїли четверту категорію з п’яти можливих за шкалою Саффіра-Сімпсона. Швидкість вітру сягала 240 км/год. Але зараз він ослаб до шторму.

Стихія валила дерева, зривала дахи. Також через ураган на хімзаводі в місті Лейк-Чарльз, де виробляють компоненти миючих засобів, стався витік хлору.

Губернатор штату закликав людей, що живуть поруч з місцем події, не виходити з дому, закрити вікна і двері.

Стихія торкнулася також штатів Техас і Арканзас.

Внаслідок урагану без електрики залишилися понад 800 тис. будинків в Луїзіані та Техасі, а також понад 300 тис. – у Арканзасі.

Шторм Ханна в Техасі

Наприкінці липня 2020 року тропічний шторм Ханна залишив без світла понад 200 тис. будинків у штаті Техас (США), але загиблих не було.

Президент Дональд Трамп тоді ввів режим надзвичайної ситуації в штаті та розпорядився надати Техасу федеральну допомогу в ліквідації наслідків стихійного лиха.

Надзвичайну ситуацію оголосили у 32 прибережних округах штату.

3 комментария

Написать комментарий
 • е
  28 августа 2020
  Это та самая Америка, которая всегда свысока на всех смотрит и всем указывает как и что делать.. То снег у себя убрать не в состоянии, то верные отключения света, то технику на учениях утопят....теперь вот это, техника безопасности на нуле, мероприятий на случай чп никто и не думал разрабатывать..
  Ответить
 • Елена
  28 августа 2020
  Америка справится с этой проблемой,не такие решала.все наладится,а от капризов природы и Роджера никто не застрахован,ха.
  Ответить
  • Игбун Хохлов
   28 августа 2020
   Елена
   Полено, а когда пиндосы в Нью-Йорке метро отремонтируют. Или так и будут вечно позориться на весь мир?
   Ответить