События в миреrubryka.comOct 4

Шотландія першою у світі додала до шкільної програми тему інклюзивності та ЛГБТ+

nk_hauz/yyMb74DnR.jpeg

Шотландія офіційно стала першою країною світу, де вивчення теми ЛГБТ+ та інклюзивності стало обов'язковим у межах шкільної програми. Усередині вересня відповідні зміни офіційно представила шотландська влада.

Про це повідомляє The Scotsman.

Для освітян стали доступні навчальні плани, розраховані на висвітлення теми ЛГБТ+, та освітні ресурси, які вони можуть використовувати на уроках. Їх допомагали розробляти вчителі, учні, батьки й ЛГБТ-організації.

У межах програми будуть окремі предмети, цілком присвячені ЛГБТ+, але інклюзивність також інтегруватимуть і в інші курси. Приміром, до підручників із математики додадуть завдання, де дівчинці потрібно порахувати вартість подарунка для своїх двох тат.

Програма передбачає зокрема вивчення історії руху ЛГБТ+. Наголос робиться на сприянні рівноправному ставленню до людей незалежно від їхньої сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, а також протидії цькуванню у школах.

За даними червневого дослідження організації Just Like Us, ЛГБТ-школярі у Великій Британії удвічі частіше стають жертвами цькування з боку однолітків, ніж гетеросексуальні підлітки, і в півтора раза рідше почуваються безпечно у школі.

Обговорення змін до шкільної програми у Шотландії вели ще з 2017 року. Тоді при міністерстві освіти країни заснували групу з інклюзивної освіти, яка займалася розв'язанням питань дискримінації школярів, зокрема щодо змін шкільної програми.

"Пишаюсь тим, що Шотландія стала першою країною у світі, яка впровадила в шкільну програму тематику інклюзивності та ЛГБТ+. Так ми можемо допомогти молоді повністю себе реалізувати в різноманітному й інклюзивному суспільстві", — вважає міністерка у справах дітей Клер Хогей.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!