Шотландця, який на гідроциклі перетнув Ірландське море задля зустрічі з дівчиною, покарали ув’язненням
События в миреwww.eurointegration.com.ua16 декабря 2020

Шотландця, який на гідроциклі перетнув Ірландське море задля зустрічі з дівчиною, покарали ув’язненням

Шотландця, який на гідроциклі перетнув Ірландське море задля зустрічі зі своєю дівчиною, покарали чотирма тижнями ув’язнення за порушення карантинних правил острова Мен, що розташований між Британією та Ірландією. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС. 

28-річний Дейл Маклоулен, минулої п’ятниці вирушив на гідроциклі з узбережжя неподалік від міста Вітхорн до міста Ремсі на острові Мен. 40 км до острова були його першою поїздкою на гідроскутері. 

У зв’язку з епідемією коронавірусу, нерезиденти острова можуть потрапити туди за спеціальним дозволом та з обов’язковою самоізоляцією. У вересні Маклоулен працював на острові 4 тижні і тоді ж познайомився зі своєю дівчиною. Проте надалі дозвіл на роботу йому не продовжили, тому через кілька місяців він наважився на ризиковану поїздку.

Від узбережжя молодий чоловік пішки дістався до Дугласа, де проживає його дівчина. Наступного дня, гуляючи з нею у місті, він назвав її адресу як свою власну. Проте вже у неділю після перевірки документів обман з'ясували і його затримали.

Він визнав, що незаконно потрапив на острів і був засуджений до 4 тижнів ув’язнення. 

Захищаючи Маклоулена у суді, адвокат просив м’якшого рішення, посилаючись на те, що у нього просто не залишилося можливості побачити близьку людину. 

Проте суд постановив, що Маклоулен "відомо й умисно" спробував обійти обмеження на в’їзд, потенційно наражаючи здоров’я мешканців острова під небезпеку, і покарав його 4 тижнями позбавлення волі. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ха, кто его Пьемонтом называл? Город был, польский... Ты мне напоминаешь того автолюбителя, который купил китайский авто и тут же заменил все шильдики на брендовые пытаясь скрыть свой огромный комплекс неполноценности...
е
А по сути ответить нечего тебе.... Ну не может быть молодой морда в 55 лет без хирургических вмешательств))
а
Это какое по счету?
Елена
Польский Пьемонт Львов был до 1939 года,вот оно как.
Елена
Грубить женщине и тем более угрожать избиением это так по вашему,а раньше и шомполами через строй и в Сибирь на каторгу.ничего не меняется.а тебе козлоослик желаю всего самого хорошего.ха.
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.