События в миреwww.ukrinform.uaJul 1

Штайнмаєр в Ізраїлі визнав, що синагоги в Німеччині потребують поліцейської охорони

Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр наголосив на необхідності безкомпромісної боротьби проти будь-яких проявив антисемітизму у світі.

Про це Штайнмаєр заявив, перебуваючи з візитом в Ізраїлі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

nk_hauz/-mdvj37s3lnnqrtp5wn4.jpg

«Антисемітизм все ще існує у світі, і ми повинні продовжувати боротися з ним, де б він не підняв свою потворну голову», - сказав президент на церемонії вручення державних нагород ФРН чотирьом громадянам Ізраїлю.

За його словами, пам'ять про Голокост, боротьба з антисемітизмом і підтримка Ізраїлю ніколи не повинні стати для німців порожнім ритуалом. Він визнав, що синагоги в Німеччині все ще потребують поліцейської охорони, а напади на євреїв у ФРН та інших країнах фіксуються майже щодня. Пам’ятати про історію - це не лише про минуле, це завжди стосується сьогодення, підкреслив Штайнмаєр.

Відвідини Ізраїлю стали першим державним візитом президента ФРН з початку пандемії. У програмі триденного візиту - переговори з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном, який завершує свою каденцію, і його наступником Іцхаком Герцогом, а також з новим прем'єр-міністром Нафталі Беннетом.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.