Штат Огайо розігрує мільйон доларів серед вакцинованих дорослих. Серед підлітків — стипендії на навчання
События в миреbabel.ua14 мая 2021

Штат Огайо розігрує мільйон доларів серед вакцинованих дорослих. Серед підлітків — стипендії на навчання

Американський штат Огайо роздасть пʼять окремих призів по мільйону доларів серед вакцинованих дорослих у штаті. Серед вакцинованих підлітків розігрують стипендії на навчання.

Про це губернатор штату Майк Девайн повідомив у Twitter, а деталі розповідає Fox 19.

Розіграш призначений стимулювати американців вакцинуватись від коронавірусу. Саму вакцину Девайн назвав «невидимим щитом» і «перевіреною зброєю».

Конкурс для дорослих від 18 років і старше почнеться 26 травня. Розіграш буде відбуватися щосереди протягом пʼяти тижнів, і переможець щосереди буде отримувати один мільйон доларів. Кошти на це виділяє Департамент охорони здоровʼя штату.

Список імен для розіграшу візьмуть із загальнодоступної бази даних реєстрації виборців. Для перемоги потрібна хоча б одна доза вакцини. Після вибору офіційні особи звʼяжуться з переможцем, щоб попросити дозволу зателефонувати лікарю для підтвердження вакцинації. Посадові особи також попросять предʼявити карту щеплень як доказ. Переможці не зможуть залишитися анонімними.

Якщо переможець розіграшу не вакцинований, переходять до другого імені і, за необхідності, до третього. Посадові особи впевнені, що їм не доведеться йти далеко, виходячи з відсотка вакцинованого дорослого населення Огайо.

Дані порталу Our World in Data свідчать, що у штаті ввели 9,08 млн доз вакцини, завершили вакцинацію — 4,27 млн місцевих жителів (це 36,6% населення).

В рамках окремого конкурсу для підлітків 12—17 років з Огайо, який також розпочнеться 26 травня, буде запропоновано пʼять повних чотирирічних стипендій на навчання у будь-якому державному університеті штату. Стипендії будуть включати в себе навчання, проживання, харчування та книги. 18 травня відкриється онлайн-портал для реєстрації молоді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Какая ностальгия? просто я указываю на логически причино-следстаенные цепочки,а не ту пургу ,что ты тут брешешь, тоже мне .
Елена
Нет у меня западников родственников,нет,и Черновцы не родина ни меня,ни моих предков,ты у нас сто языков и наречий знаешь,вот и переводи, Гугл переводчик тебе в помощь.
Елена
Специально столовую написала, специально,их любви твоей к тому прошлому, учись дурень намеки толстые понимать.
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!