События в миреwww.ukrinform.uaApr 18

Штати та Китай домовились поглибити взаємодію в боротьбі зі зміною клімату

nk_hauz/-myyol2zmdcefmtvezlr.jpg

Сполучені Штати й КНР дійшли згоди про необхідність посилення взаємодії для зменшення наслідків змін глобального клімату.

Про це йдеться в спільній заяві сторін за результатами зустрічі спецпосланника США з питань клімату Джона Керрі та його китайського колеги Сі Чженьхуа, повідомляє Укрінформ.

«США й Китай прагнуть співпрацювати між собою, а також з іншими країнами для подолання кліматичної кризи. Це охоплює як активізацію відповідних зусиль, так і взаємодію в багатосторонніх процесах, у тому числі в межах Рамкової конвенції ООН про зміни клімату, а також Паризької угоди»,- зазначається в документі.

При цьому підкреслюється, що обидві держави продовжать обговорення конкретних дій щодо скорочення викидів впродовж ближчої та середньої перспектив.

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!