Штати відклали заборону на торгівлю акціями компаній, пов’язаних з армією Китаю
События в миреwww.ukrinform.ua19 мая 2021

Штати відклали заборону на торгівлю акціями компаній, пов’язаних з армією Китаю

Адміністрація Байдена надала інвесторам два додаткові тижні для операцій з цінними паперами низки компаній, пов’язаних зі збройними силами КНР.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє міністерство фінансів США.

Зазначається, що інвестори повинні завершити свої транзакції до 11 червня - раніше крайнім терміном було визначено  27 травня.

Поки що Білий дім обмірковує різні аспекти своєї політики стосовно Китаю, у тому числі підходи, до яких вдавалася адміністрація Трампа, повідомляє The Hill.

Серед іншого, Трамп наклав заборону на інвестування в компанії, які уряд визнав пов’язаними зі збройними силами Китаю. Називають вісім таких компаній, серед них – виробник мобільних телефонів Xiaomi.

Високопоставлений чиновник адміністрації Байдена сказав, що уряд, як і раніше, «глибоко стурбований потенційними інвестиціями США в компанії, пов’язані з китайськими збройними силами». За його словами, які наводить видання, двотижнева відстрочка дасть адміністрації змогу завершити «формування підходів для розв’язання структурних проблем» епохи правління Трампа.

«Незабаром у нас буде більше інформації, і ми сповнені рішучості вирішити ці питання в найкоротші терміни», - додав він.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Два гуся,я не жадина,как ты
Елена
Кому интервенты помогали?ведь наверняка не российским государственникам?ведь так?так,а кому интервенты в гражданскую помогали?не скажешь?
Весёлый Роджер
У тебя Шмуля всего ОДНА логичная цепочка – ну как и извилин в голове – Склад, кирзачи-портянки, тушенка, гусь – а дальше всё грустно: – Перестройка, безработица, нищета. Вот и писня твоя уся! Работы нет, специальности у тебя НЕТ!!! – осталось тебе тильки делать миньет!
Весёлый Роджер
Да на фуй мне твои намёки, тебя вот Шмуля спрашивали за нацисткий марш у Куеве - таки ты язык сразу у сраку свою толстую заховал! НИ на один вопрос не ответил - а всё туда же ... намёки его идиотские... надо понимать... вот же мудак... примитив Тупой!!!
Весёлый Роджер
Какие у продажного пропахандона, который тут НИ ОДИН вопрос не ответил могут буть какие-то логические цепочки? Цэ ж идиотизм? Да уж нет, МУДАК ты Тупой Шмуля, пургу и гивно это ты тут за гроши гонишь! Твоя задача обосрать Россию и доказать, що быть пыдарасом, у пиндоколонии, скачущим у Эуропу - цэ почётно и выгодно! А вот пример пропахандонистой пурги: «Елена - 17 апреля 2020 Я Луночка … буду троллить беспощадно., пока стоит земля русская(в данном случае украинская, ПО СУТИ ОДНО И ТОЖЕ),пока есть её защитники,в моём лице,…» Эбанутый ты Шмуля, полностью - Шмуля Карлович Эбанько!
Елена
Какая ностальгия? просто я указываю на логически причино-следстаенные цепочки,а не ту пургу ,что ты тут брешешь, тоже мне .
Елена
Нет у меня западников родственников,нет,и Черновцы не родина ни меня,ни моих предков,ты у нас сто языков и наречий знаешь,вот и переводи, Гугл переводчик тебе в помощь.