События в миреwww.ukrinform.ua23 авг.

Штати вивезли з Афганістану майже 30 тисяч осіб - Блінкен

nk_hauz/72Kt2X7ng.jpeg

У ході евакуації з Афганістану громадян США і місцевих жителів з уразливих груп авіарейсами вже вивезено близько 30 тисяч людей.

Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен, передає Укрінформ із посиланням на Голос Америки.

Глава американської дипломатії повідомив, що з початку евакуаційної кампанії наприкінці липня військовими і чартерними рейсами з аеропорту Кабула було вивезено близько 30 тисяч осіб, включаючи 8 тисяч за останню добу.

Блінкен зазначив в ефірі каналу Fox News, що адміністрація залучила комерційні авіакомпанії до перевезень людей з третіх країн, куди вони доставляються з Кабула і залишаються там на час перевірки.

"Ми уклали угоди приблизно з двома десятками країн на чотирьох континентах, які допомагають або незабаром допоможуть нам у вивезенні людей з Кабула", - підкреслив Блінкен.

Як повідомлялося, адміністрація президента США Джо Байдена прагне залучити цивільні авіакомпанії до евакуації з Афганістану.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Авторские статьи