События в миреwww.ukrinform.ua29 мая

Штати заборонили імпорт морепродуктів з китайського рибальського флоту

nk_hauz/-maqf-7sasusdcax_tx_.jpg

Митна та прикордонна служба США у п'ятницю запровадила заборону на імпорт морепродуктів з китайського риболовецького флоту, який використовує примусову працю на своїх 32 судах.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це йдеться в повідомленні для ЗМІ, поширеному Держдепом США.

«Американське законодавство забороняє імпорт продукції, виробленої з використанням примусової праці, - сказано в повідомленні. – Вжиті заходи допоможуть зупинити отримання прибутку з примусової праці порушниками прав людини».

У 2020 році міністерство відкликало більше десятка віз для осіб, причетних до незаконного рибальства, пов'язаного з торгівлею людьми, нагадує Держдеп.

Повідомлення про використання примусової праці на риболовецьких судах КНР містяться в доповіді Департаменту про права людини за 2020 рік. У звіті фігурують Dalian Ocean Fishing Company та інші фірми КНР, які жорстоко поводяться з працівниками-мігрантами. Цих робітників змушують працювати від 18 до 22 годин на день, тримають у голоді, їм не дозволяють залишати судна, обмежують у спілкуванні, не надають медичну допомогу, вони живуть і працюють в умовах принижень, фізичного насильства і примусу. Міністерство праці також повідомляло про використання примусової праці в далекосхідному риболовецькому флоті Китаю.

Сполучені Штати сприятимуть притягненню до відповідальності тих, хто використовує примусову працю, експлуатацію людей з корисливою метою, і працюватимуть з міжнародними партнерами задля того, аби працівники, позбавлені права голосу, були почуті й захищені, ідеться в повідомленні.

💬 Последние комментарии
Макс
И такое бывает: "некая группа людей берет в рабство остальное население".
Макс
И знаем об упадке нравственности в обществе.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
наблюдатель
И на сегодняшний день вокруг земного шара вращается приблизительно 3 000 спутников. Они немало облегчают нам повседневную жизнь — в том числе связь и путешествия.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
На «Саммит за демократию», который будет проведен США в режиме видеоконференции 9-10 декабря 2021 года, не пригласили Турцию. Китай, Россия, Венгрия, Египет и Вьетнам также не были приглашены.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"