Штати запровадили санкції проти десятків компаній з КНР та Росії
События в миреwww.ukrinform.ua11 июля 2021

Штати запровадили санкції проти десятків компаній з КНР та Росії

Уряд США додав до санкційного переліку організацій, які вважаються загрозою для національної безпеки, 34 юридичні та фізичні особи. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство торгівлі США.

З цих 34 суб'єктів 14 базуються у Китайській Народній Республіці (КНР) та дають змогу Пекіну проводити кампанію репресій, масових затримань та високотехнологічного нагляду щодо уйгурів, казахів та представників інших мусульманських меншин в Уйгурському автономному окрузі Сіньцзянь, де КНР продовжує здійснювати геноцид та злочини проти людства.

Також під обмеження потрапили російські компанії та громадяни РФ. Санкції стосуються: ГК Радіант, ТОВ Тесон та ТОВ Трейд Компонент та громадян РФ: Андрія Кузнєцова, Дмітрія Кравченко та Маргарити Кузнєцової.

Як зазначається у документі, ці особи та організації опинилися під санкціями за їхню "участь у закупівлі електронних компонентів американського виробництва, котрі, ймовірно, використовуватимуть у російських військових програмах".

"Ми продовжуватимемо використовувати експортний контроль, щоб притягнути до відповідальності уряди, компанії та приватних осіб за спробу доступу до предметів американського походження та підривну діяльність у таких країнах, як Китай, Іран та Росія, що загрожує інтересам національної безпеки США та не відповідає нашим цінностям", - заявила міністр торгівлі США Джина Раймондо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Шмуля Ленка- пидараска ! Где сало ? Прроебали ?
Гость
Видимо просто сосать польский хуй не комильфо ! Надо рагулям спец инструкцию на латинице
Гость
Роджер, какой бекон ? Кастюлеголовой Шмуле портянки недельные после отсоса будет занюхать за счастье!
е
Бывал, а что?
Весёлый Роджер
Oss to da. Ya polnostju soglasen! Тоди даже мудак Шмуля ничего прочитать не сможет, бо ТУПОЙ он прапор, кирзачевый вор-несун, а ныне хунтовский пиZдун! Бекон не уронили?
Весёлый Роджер
«Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,… поможет построить и обустроить страну, …» «Елена – 13 апреля 2021 - Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,..» Осталось почекати рокив 100 мабуть, чи 200, чи до фуя, тоди точно запануймо!!! Сало уронили, хероям убийцам детей мало! Уси гуртом воем – щенывмырла…! ОЙ Тюю… панове эуропеиды, вы явно проЭбали неньку - «… паночка вже давно померла…!»
Весёлый Роджер
Привет «е». А ты случаем не был в Ялте на горе Айпетри? Ну или ещё где-то там же в Крыму, на возвышенности, где нет орошения земли?