Шторм "Жюстін" викликав повені у Франції: річка піднялася до 40-річного максимуму
События в миреwww.unn.com.ua05 февраля 2021

Шторм "Жюстін" викликав повені у Франції: річка піднялася до 40-річного максимуму

Південний захід Франції постраждав від повеней, департамент Ло-і-Гаронна в п'ятницю після негоди, яка обрушилася в останні дні після урагану "Жюстін", має відвідати прем'єр-міністр країни Жан Кастекс. Про це УНН повідомляє з посиланням на euronews.

Деталі

Рівень річки Гаронна навколо Марманда - між Бордо і Тулузою - залишається "дуже високим", хоча в четвер "червоний рівень" небезпечності був знижений до "помаранчевого".

Очільник французького уряду хоче перевірити, як ідуть рятувальні операції, і зустрітися з місцевою владою та іншими офіційними особами.

За ніч з середи на четвер Гаронна досягла висоти 10,20 метра, рівня, що не спостерігався протягом 40 років і трохи нижче рекорду, встановленого в 11,39 метра в червні 1875 року.

Два мости через річку в Марманді залишаються закритими. Неподалік розташоване містечко Меян-сюр-Гаронн опинилося під водою. У регіоні довелося евакуювати безліч людей.

За даними влади, аварійні бригади понад 300 разів приходили на допомогу через загрозу майну, повалені дерева та рятували людей після того, як на минулих вихідних на регіон обрушився шторм "Жюстін", що викликав повінь.

На ранок четверга 45 доріг в Ло-і-Гаронна залишалися закритими, 12 - "під водою", а шість шкіл все ще були закриті.

Раніше на цьому тижні в Парижі було оголошено про повінь, оскільки рівень води в Сені підвищилася після сильних дощів.

Доповнення

У 2016 році у Європі фіксувалися руйнівні повені. Відбулися вони у кінці травня і початку червня 2016 року в результаті тривалих сильних дощів в Європі, головним чином Німеччині і Франції, але також в Австрії, Бельгії, Румунії, Молдові, Нідерландах і Сполученому Королівстві. У річках Неккар, Дунай, Рейн, Сена і їх притоках різко підвищився рівень води, викликавши повені вздовж берегів. Загинули щонайменше 20 осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Зелепукин
физ.раствор вкололи)
Гость
А ты кастрюлеголовый мудак ! Сьорбай зе парашу , болезный !
Одесситка
Одесситка. А между тем на последнее заседание (24 февраля) явился опять новый прокурор, который сказал, что не ознакомился с делом и слушание перенесли на 25 марта
Луна-2
Стая хохлатых мартышек прыгает до небес. В бороду тихо смеется Старый, усталый бес. Бес не дает им покоя. вновь разрушает страну. Бес, что играет нами Гонит нас на войну. Бес языки запрещает "мовный" закон приняв. Церковью он заправляет Христа из церкви изгнав. Бес вырезает семьи . Ему никого не жаль. Ведь либеральные ценности Он за основу принял. Бес, что зовется Америкой Не оставляет страну. Снова и снова он хочет Ввергнуть Россию в войну. И на чужой территории Разграбив страну до конца. Черти сыграют свадьбу Соединив два хвоста.
Гость
О, Ленка сосалка с придорожной канавы вернулась в эфир ! Очко натрудила гарненько ? Чем румыны расплатились сырой картошкой или обещали завтра ? кинули как всегда как и Зе начальника его кураторы ! Ха !
Весёлый Роджер
Ой знаю, то я знаю Шмуля! Шо ты кажеш – шо то ны я, тай ы рука ни моя, а ми тильки вийшли колядувати та нищими дупами по Эуропе стрибати! Панове запизденцы вы там часом Сало не уронили? Бо тут пердуну дэбилу чуть люлей не навалили! Уже все тут поняли про тебя Шмуля, лысую пердунистую "дивчину" и твоего клона, шо пошла б с тобой в разведку, да порвала колготы об ветки.
е
все то ты знаешь, все то ты пробовала..