События в миреnewformat.info14 апр.

Швейцарська монета встановила рекорд по знаходженню в обігу

nk_hauz/-myfuzxx2rp-hqh0zs7p.jpg

У Книгу рекордів Гіннесса занесли швейцарську монету, яка знаходиться в обігу з 1879 року, повідомляється на сайті Монетного двору Швейцарії.

Відзначається, що всі монети, створені в той час, повністю зберігають свою придатність і є законним засобом платежу.

«Використовувана без зміни вже більше 140 років монета в 10 сантимів удостоїлася честі бути занесеною до Книги рекордів Гіннесса, привласнила їй титул« найстарішою монети світу, все ще знаходиться в обігу», — сказано в повідомленні.

Також в книгу внесли випущену в минулому році золоту пам’ятну монету в чверть франка, присвячену вченому Альберту Ейнштейну. З діаметром 2,96 мм і вагою 0,063 г вона стала найменшою монетою в світі.

У березні повідомлялося, що музею в Сирії передали колекцію з 37 монет візантійського і ісламського періодів, які були вилучені при спробі їх контрабандного вивезення за кордон.

За оцінками фахівців, конфісковані монети відносяться до періодів XII-XIII або IX-XII століть. Їх аверси і реверси прикрашені портретами візантійських імператорів, а також написами на латиниці.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.