События в миреnews.finance.ua12 апр.

Швейцарський банк провів дослідження, в яких країнах найвигідніше жити багатіям

nk_hauz/-my41svgulwuqizwlblx.jpg

Найдорожчим місцем для заможних людей виявився Азіатсько-Тихоокеанський регіон, а найдешевше проживання для багатих обходиться в Північній і Південній Америці.

До таких висновків прийшли аналітики швейцарського банку Julius Baer в опублікованій 9 квітня щорічній доповіді про те, в яких містах і регіонах дешевше живеться заможним людям.

«Незважаючи на серйозні зрушення, викликані COVID-19, світ багатих споживачів не сильно змінився в 2020 році», – зазначають автори дослідження Global Wealth and Lifestyle Report 2021.

У доповіді порівнюються ціни на 20 товарів і послуг класу люкс: від житлової нерухомості і автомобілів до обідів у дорогих ресторанах і косметичних процедур – в 25 містах світу.

Найдорожчим містом в минулому році став Шанхай (роком раніше рейтинг очолював Гонконг), за ним ідуть Токіо і Гонконг.

У топ-10 найдорожчих міст для заможних людей увійшли ще два міста регіону: Сінгапур і Тайбей. Також в першій десятці чотири європейські міста – Монако, Цюріх, Париж і Лондон – і лише одне американське – Нью-Йорк.

Автори дослідження відзначають, що міста Північної і Південної Америки в минулому році стали вигіднішими для багатих людей через зниження місцевих валют, включаючи американський і канадський долар.

У свою чергу, азіатські міста стали трохи дорожчими, в тому числі і тому, що цей регіон менше торкнулися локдауни та інші жорсткі заходи боротьби з пандемією, «так що вони могли функціонувати більш нормально, ніж інші».

Деякі товари і послуги, які оцінюються в рейтингу, досить сильно подешевшали в 2020 році – так, наприклад, ціна на дамські туфлі класу люкс впала на 12%, а на номери в дорогих готелях – на 9,3%. Ціни на авіаперельоти бізнес-класом, навпаки, виросли на 11%. Дані в доповіді відображають ситуацію в липні-вересні 2020 року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!
Луна -2
О,Боже мой какая скука- аборигены съели "Кука" Теперь на очереди "Форд"- ЕГО ПОСТАВИЛИ НА КОН. В России сделали "Циркон"
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Номер додатка:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ