Швейцарський банк провів дослідження, в яких країнах найвигідніше жити багатіям
События в миреnews.finance.ua12 апреля 2021

Швейцарський банк провів дослідження, в яких країнах найвигідніше жити багатіям

Найдорожчим місцем для заможних людей виявився Азіатсько-Тихоокеанський регіон, а найдешевше проживання для багатих обходиться в Північній і Південній Америці.

До таких висновків прийшли аналітики швейцарського банку Julius Baer в опублікованій 9 квітня щорічній доповіді про те, в яких містах і регіонах дешевше живеться заможним людям.

«Незважаючи на серйозні зрушення, викликані COVID-19, світ багатих споживачів не сильно змінився в 2020 році», – зазначають автори дослідження Global Wealth and Lifestyle Report 2021.

У доповіді порівнюються ціни на 20 товарів і послуг класу люкс: від житлової нерухомості і автомобілів до обідів у дорогих ресторанах і косметичних процедур – в 25 містах світу.

Найдорожчим містом в минулому році став Шанхай (роком раніше рейтинг очолював Гонконг), за ним ідуть Токіо і Гонконг.

У топ-10 найдорожчих міст для заможних людей увійшли ще два міста регіону: Сінгапур і Тайбей. Також в першій десятці чотири європейські міста – Монако, Цюріх, Париж і Лондон – і лише одне американське – Нью-Йорк.

Автори дослідження відзначають, що міста Північної і Південної Америки в минулому році стали вигіднішими для багатих людей через зниження місцевих валют, включаючи американський і канадський долар.

У свою чергу, азіатські міста стали трохи дорожчими, в тому числі і тому, що цей регіон менше торкнулися локдауни та інші жорсткі заходи боротьби з пандемією, «так що вони могли функціонувати більш нормально, ніж інші».

Деякі товари і послуги, які оцінюються в рейтингу, досить сильно подешевшали в 2020 році – так, наприклад, ціна на дамські туфлі класу люкс впала на 12%, а на номери в дорогих готелях – на 9,3%. Ціни на авіаперельоти бізнес-класом, навпаки, виросли на 11%. Дані в доповіді відображають ситуацію в липні-вересні 2020 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .