Швеція допоможе у пошуку десяти зниклих безвісти після зсуву ґрунту у Норвегії
События в миреwww.ukrinform.ua02 января 2021

Швеція допоможе у пошуку десяти зниклих безвісти після зсуву ґрунту у Норвегії

Шведські рятувальники нададуть допомогу у пошуку 10 зниклих безвісти унаслідок зсуву ґрунту у норвезькому селищі Еррум.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Зазначається, що до пошукової операції планують залучити військову техніку. Наразі до пошуку людей уже залучені дрони та гелікоптери з інфрачервоними камерами.

Проведення пошукової операції ускладнює те, що в районі лиха денне світло взимку є лише кілька годин.

При цьому температура повітря вже опустилася до -1 градуса, а ґрунт не є стабільним.

У 2005 році було визнано, що у цьому регіоні існує «великий ризик» зсуву ґрунту, проте вже за три роки тут були побудовані десятки будинків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.