События в миреaspekty.netOct 21

Швеція збільшить військовий бюджет на 40%

nk_hauz/-mk6f6jyynhesbe-wvum.jpg

У Швеції уряд запропонував збільшити військовий бюджет на 2021-2025 роки на 40%. Про це заявив глава Міноборони Швеції Петер Хультквіст, повідомляє Associated press (AP).

Крок викликаний «поступовим погіршенням» регіональної безпеки і «наслідками дій Росії», каже міністр.

«Це стане найзначнішим нарощуванням оборонних можливостей країни за останні 70 років. Не можна відкидати можливість збройної атаки на Швецію», — підкреслив Хультквіст.

Як уточнять видання, для прийняття плану збільшення оборонного бюджету потрібно його схвалення шведським парламентом, проте про дату голосування поки що не повідомлялося. План передбачає виділення додаткових $3,1 млрд; зараз на оборонний бюджет Швеції припадає 1,1% ВВП.

Нагадаємо, раніше Норвегія звинуватила Росію в кібератаці на свій парламент. За серпневою кібератакою на норвезький парламент стоїть РФ, стверджують у Норвегії і говорять, що інцидент торкнувся «найважливішого демократичного інституту».

Також повідомлялося, що Болгарія вислала російських дипломатів, звинувативши їх у шпигунстві. Із 2016 року двоє росіян вели розвідувальну діяльність, з’ясовували плани модернізації болгарської армії і її техпридатність, кажуть у прокуратурі.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!