События в миреdip.org.ua21 дек.

Синоптики прогнозують сніг та холодні ночі на Новий рік в Єгипті

nk_hauz/C2Sb9Ao7g.webp

На Середземноморському узбережжі Єгипту у понеділок, 20 грудня, випав сніг. Очевидці діляться кадрами у соцмережах. Тим часом на курортах Червоного моря замерзлі туристи запитують поради, де можна купити теплу толстовку.

Під Новий рік готелі Хургади та Шарм-ель-Шейха традиційно заповнені під зав’язку: тисячі відпочиваючих із різних країн прагнуть цілорічних курортів.

Як показує практика минулих років, українців не лякають перепади температури, а вони тут дуже суттєві у зимові місяці. На найближчу ніч синоптики прогнозують не більше 10–12 °С. Вдень повітря прогріватиметься до 20–22 °С. Температура води здається досить комфортною для не розпещеного теплими морями туриста – 24 °С.

Відчуття холоду приносять переважаючі тут північні вітри і хмарність, що періодично виникає. Досвідчені туристи бронюють готелі, які розташовані в закритих від вітру бухтах або мають басейни, що підігріваються. Єдине опалення в готельних номерах – кондиціонер, що переключається на тепло. Тому краще вибрати сучасний готель або знайти комплекс після капремонту.

На курортах Шарм-ель-Шейха взимку завжди на 1-2 градуси тепліше, ніж у Хургаді. Високі гори та стрімкі береги згладжують пориви вітру. На готельних пляжах захищають спеціальні скляні, а найчастіше плетені загородки. Сонце досить спекотне та ультрафіолету багато, щоб позагорати.

Додатковий позитив – у Єгипті зараз у самому розпалі сезон полуниці.

💬 Последние комментарии
е
так чего ты стыдливо молчишь, твоя америка первая в списке стран-коррупцонеров? и ты ВСЕМ тут предлагаешь равняться на нее...понятно - ВОРЮГИ у тебя в почете и это ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение этому...
Елена
Далась вам та коррупция , всегда была будет и есть,как жадность, алчность и коажи, природа человека это,чтобы было емуне просто хорошо,а очень хорошо.
Елена
Не придирайся по мелочам ,от уж.
SWIFT — НАШ !!!
Советские евреи-кибернетики придумали SWIFT и продали технологию на 3апад... Что бы Американские ковбои и Британские Робин Гуды не грабили их "Почтовые дилижансы" с наличкой. Так выпьем же, таварищ Шюрик, за НАШИХ кибернетиков из СССР ( которые сосчитали сколько звёзд на небе и придумали SWIFT )
Антиелена
Ты, Ленка-ТП бестолковая, когда будешь мне рассказывать про коррупцию, начни со свое любимой пиндосии, предварительно цифры подготовив хотя бы поверхностно!
Антиелена
Надо же, не знала да еще и подзабыла! Ты, Ленка-дура-белка, лучше иди в военкомат, там за тебя все знают, и ты будешь в пожизненном наряде по кухне, ибо тебя даже в караул брать нельзя!
Селянин с Харьковщины Олег Марченко
НЕДОРОГО ! продам огород 800,62 гектара в Кабуле, после того позорного бегства НАТО из Афганистана... в подарок много брошеной военной техники, патронов и обосраных штанов - весь товар брендовый - MADE IN USA !!!