События в миреwww.ukrinform.uaAug 12

Скибку весільного торта Діани й Чарльза пустили з молотка майже за £2 тисячі

nk_hauz/XRLcW3G7g.jpeg

На аукціоні у Великій Британії одну скибку весільного торта принцеси Діани й принца Чарльза від 1981 року продали за 1 850 фунтів стерлінгів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

До початку торгів очікувалось, що за скибку заплатять близько 500 фунтів, проте самі торги стартували від 300 фунтів і дуже швидко зросли до ціни 1 850 фунтів. Переможцем став один з інтернет-учасників торгів з міста Лідс.

Зазначається, що служниця, яка працювала у Кларенс-хаусі, вестмінстерській резиденції членів британської королівської сім'ї, Мойра Сміт, відколи отримала скибку торта 27 липня 1981 року, з того дня зберігала її у старій квітковій формочці для тортів, накривши харчовою плівкою.

Принц Уельський Чарльз і леді Діана Спенсер, яка стала принцесою Уельською Діаною, одружилися в соборі Святого Павла 29 липня 1981 року. Пара розійшлася через 11 років у 1992 р. та офіційно розлучилася вже у 1996 році.

💬 Последние комментарии
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...
Кот
Согласен!И не один раз!!!
Елена
У Роджера и его хозяева земля уходит из под ног, меньше они ему платить будут, больше сосать и подставлять на Мальте придётся,уже не только американским,но и другим морякам стран НАТО,хе.
Елена
Такого мерзавца надо было пристрелить,как бешеную собаку.
Кот
Ой,господа гоноровые...Не будите лихо,пока оно тихо!!!