Словенія може закрити останню вугільну електростанцію раніше, ніж планувалося
События в миреwww.eurointegration.com.ua07 мая 2021

Словенія може закрити останню вугільну електростанцію раніше, ніж планувалося

Словенія має намір відмовитися від вугілля до 2033 року відповідно до поточних планів, але єдина в країні вугільна електростанція Шоштань може бути закрита ще раніше.

Про це заявив глава енергетичного управління Міністерства інфраструктури Хінк Шолінц, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Станція може вимушено закритися раніше через різке зростання цін на купони на викиди.

"Ситуація на ринку змусить її закрити, оптимістично в 2029 році, але я дуже стурбований, що це станеться вже в 2024 році. Уряд готується до поетапноъ відмови від вугілля, але, зіткнувшись з високими цінами на купони на викиди, він також намагається допомогти електростанції просто вижити до тих пір", - заявив Шолінц.

Електростанція Шоштань використовує буре вугілля, одну з найбрудніших форм вугілля, і в даний час незамінна для електропостачання Словенії, оскільки на неї припадає третина виробництва електроенергії в країні. Останній блок станції був запущений 2014 році після величезної перевитрати коштів і серії скандалів, які зараз проходять через суди.

З 2014 року станція ніколи не була прибутковою: в 2019 році, останньому році, за який доступні дані, вона показала найнижчий збиток з моменту спорудження нового блоку - 20 мільйонів євро.

Словенія, ймовірно, буде покладатися на ядерну енергію після перехідного періоду, і в даний час планується побудувати другий реактор на існуючій електростанції в Кршко.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.