Словенія прийняла естафету головування в ЄС від Португалії
События в миреwww.golos.com.ua02 июля 2021

Словенія прийняла естафету головування в ЄС від Португалії

У четвер, 1 липня, голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і комісари ЄС нанесли візит до Любляни, де взяли участь у церемонії прийняття Словенією головування в Європейському Союзі.

Напередодні отримання умовної естафетної палички від Португалії, яка в першій половині року здійснювала головування в Європейському співтоваристві, міністерство закордонних справ Словенії назвало основні пріоритети на найближчі шість місяців. Серед них -- відновлення економіки ЄС після пандемії коронавірусу, проведення конференції про майбутній розвиток Європи. Особливих зусиль Любляна обіцяє докласти для європейської інтеграції країн Західних Балкан. Усі нагальні проблеми цих держав Словенія має намір обговорити в період свого головування на саміті ЄС -- Західні Балкани. А також, що дуже важливо для України, провести зустріч лідерів країн ЄС із главами держав «Східного партнерства». Любляна запланувала цей захід на грудень. Він стане основним акцентом її головування, яке потім буде передано Франції.

Крім того, міністри уряду Словенії ознайомили єврокомісарів із планами переходу Європи до «зеленої» економіки й кліматичної нейтральності, а також з подальшими перспективами цифровізації, розвитку штучного інтелекту та підвищення безпеки ЄС стосовно можливих майбутніх кібератак. Словенські ЗМІ зазначають, що країна лідирує в ЄС за всіма аспектами переходу до «зеленої» економіки, тому під час свого головування щедро ділитиметься набутим досвідом і допомагатиме іншим країнам не набивати ґулі на цьому шляху.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!