События в миреwww.epochtimes.com.uaJul 19

Смертність від передозування наркотиків в США зросла до рекордно високого рівня

nk_hauz/-mexi0963pfln73bm6pf.jpg

Згідно з попередніми даними, опублікованими 14 липня, у 2020 році кількість смертей від передозування наркотиків в США зросла майже на 30% в порівнянні з 2019 роком.

Згідно з попередньою статистикою Центру по контролю та профілактики захворювань (CDC), понад 93 тис. американців померли від передозування наркотиків у 2020 році в порівнянні з 72 тис. у 2019 році.

«Це найбільша кількість смертей від передозування, що була зареєстрована за 12-місячний період, і найбільше зростання з 1999 року», — заявила доктор Нора Волкав, директор Національного інституту по дослідженню зловживань наркотиками.

«Ці дані лякають. Пандемія COVID-19 привела до руйнівного зіткнення проблем охорони здоров'я в Америці».

За словами Волкав, через високий рівень стресу під час пандемії все більше людей звертаються до наркотиків. Водночас через суворі обмежувальні заходи багато відкладали або припиняли лікування залежності.

«Цифри показують, що наркотична залежність — більш серйозна криза суспільної охорони здоров'я, ніж COVID-19», — сказала в «Твіттері» професор психіатрії і поведінкових наук Стенфордського університету Кейт Хамфріс.

Найбільше зросло вживання опіоїдів, з яким пов'язано 75% смертей. Опіоїди — клас наркотиків, що включає синтетичні препарати, такі як фентаніл, і рецептурні знеболювальні, такі як оксикодон.

«Ми знаємо, що основною рушійною силою цього зростання стали синтетичні опіоїди, в першу чергу фентаніл», — сказав керівник відділу статистики смертності Національного центру статистики охорони здоров'я, що входить до складу CDC, Боб Андерсон Reuters.

Дослідження, опубліковане минулого місяця, показало, що заборони на вихід з дому не змогли врятувати життя під час пандемії. За словами дослідників, смертність від передозувань наркотиків, вбивств і ненавмисних травм зросла.

Мішель Холбрук з Флориди втратила сина Чендлера Кука через передозування під час пандемії. Вона розповіла The Epoch Times, що її син відчував серйозну депресію через відсутність щоденного графіка і стабільного доходу після того, як ресторан, де він працював, був змушений відправити його додому.

Жінка сказала, що влада визнала магазини спиртних напоїв «найважливішим бізнесом», а збори анонімних алкоголіків і анонімних наркоманів — ні, тобто перші залишалися відкритими, а другі закривалися.

«Люди, які не розуміють цієї хвороби, вважають, що від неї можна просто позбутися. А я знаю, що це не так, — сказала вона. — Я бачила на власні очі, як це було з Чендлером. Він страждав від своєї залежності».

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.
Весёлый Роджер
Это ты Шмуля, педрила-пердун всё в 3-х литровой банке хранишь, доллары рядом с партбилетом - тоже мне блин, вор-коммуняка, продажная собака! Пыди бандеровцам фуй пососи, да скидки попроси!
Алоха
Товарищ Шариков, само это понятие утратило актуальность сто лет назад, после убийства хозяина земли русской жидо-большевиками.
Весёлый Роджер
Да не пиСди МУДАК, ты же сам Шмуля писал склеротик пердун, шо кружевные труселя одеваешь в холода поверх обоссанных да обосраных ворованых кальсон, когда-то голубого цвета, а сейчас желтоватого. Ты классический алкаш-педрила, тому и во всех это видишь!
Весёлый Роджер
Тирасполь - РУССКАЯ земля!!! Если б я был оттуда - я бы хоть немного, да знал молдавский! А у тебя же срань Шмуля Сруля - нима Родины, тебе хорошо там дэ можешь файно пожрати да посрати, да людей нивных наЭбати!