Смертність від передозування наркотиків в США зросла до рекордно високого рівня
События в миреwww.epochtimes.com.ua9 дней назад

Смертність від передозування наркотиків в США зросла до рекордно високого рівня

Згідно з попередніми даними, опублікованими 14 липня, у 2020 році кількість смертей від передозування наркотиків в США зросла майже на 30% в порівнянні з 2019 роком.

Згідно з попередньою статистикою Центру по контролю та профілактики захворювань (CDC), понад 93 тис. американців померли від передозування наркотиків у 2020 році в порівнянні з 72 тис. у 2019 році.

«Це найбільша кількість смертей від передозування, що була зареєстрована за 12-місячний період, і найбільше зростання з 1999 року», — заявила доктор Нора Волкав, директор Національного інституту по дослідженню зловживань наркотиками.

«Ці дані лякають. Пандемія COVID-19 привела до руйнівного зіткнення проблем охорони здоров'я в Америці».

За словами Волкав, через високий рівень стресу під час пандемії все більше людей звертаються до наркотиків. Водночас через суворі обмежувальні заходи багато відкладали або припиняли лікування залежності.

«Цифри показують, що наркотична залежність — більш серйозна криза суспільної охорони здоров'я, ніж COVID-19», — сказала в «Твіттері» професор психіатрії і поведінкових наук Стенфордського університету Кейт Хамфріс.

Найбільше зросло вживання опіоїдів, з яким пов'язано 75% смертей. Опіоїди — клас наркотиків, що включає синтетичні препарати, такі як фентаніл, і рецептурні знеболювальні, такі як оксикодон.

«Ми знаємо, що основною рушійною силою цього зростання стали синтетичні опіоїди, в першу чергу фентаніл», — сказав керівник відділу статистики смертності Національного центру статистики охорони здоров'я, що входить до складу CDC, Боб Андерсон Reuters.

Дослідження, опубліковане минулого місяця, показало, що заборони на вихід з дому не змогли врятувати життя під час пандемії. За словами дослідників, смертність від передозувань наркотиків, вбивств і ненавмисних травм зросла.

Мішель Холбрук з Флориди втратила сина Чендлера Кука через передозування під час пандемії. Вона розповіла The Epoch Times, що її син відчував серйозну депресію через відсутність щоденного графіка і стабільного доходу після того, як ресторан, де він працював, був змушений відправити його додому.

Жінка сказала, що влада визнала магазини спиртних напоїв «найважливішим бізнесом», а збори анонімних алкоголіків і анонімних наркоманів — ні, тобто перші залишалися відкритими, а другі закривалися.

«Люди, які не розуміють цієї хвороби, вважають, що від неї можна просто позбутися. А я знаю, що це не так, — сказала вона. — Я бачила на власні очі, як це було з Чендлером. Він страждав від своєї залежності».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.
Весёлый Роджер
Наша прелесть Луночка, вот так, просто, в двух словах, только что, изложила основы диалектики Гегеля: закон отрицания отрицания и закон единства и борьбы противоположностей. Умничка, что ещё сказать.
Весёлый Роджер
Опять Шмуля тяпнул фунфырик, куда тебе пить дедуля-мудуля! Труселя жиночие пидтяни. Пиди головки видику протри, ты и не знал свинорыл, шо там их несколько.
Весёлый Роджер
Даже по твоему тексту - "ЗНАЧИТЕЛЬНО!!! МОЛОЖЕ" и это про всего 12 лет разницы или в процентах цэ всего ~20%!!! А слово ЗНАЧИТЕЛЬНО - цэ коди превышает 50%!!! Всосал идиот? Ты Шмуля опять спиСдив не подумав! Это значит шо я прав, тому шо ты МУДАК, да ещё и ТУПОЙ и неграмотный вор-портяночник!
Весёлый Роджер
Конечно подтверждает, шо Шмули не 57 лет в обед, а все 70 у полдник!