События в миреwww.ukrinform.uaAug 7

Snickers в Іспанії довелося вибачатися за рекламу після звинувачень у гомофобії

nk_hauz/uXdJHJG7g.jpeg

Торговельна марка Snickers в Іспанії вибачилася за публікацію відеореклами, яку в соціальних мережах звинуватили в гомофобії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

У 20-секундній рекламі показано, як іспанський інфлюенсер Алесс Гібаджа перетворюється на бородатого чоловіка з низьким голосом після того, як з'їв морозиво Snickers. «Краще?» - запитав другий чоловік, «Краще», - відповів бородань.

Цього тижня відео стало вірусним, викликавши хвилю звинувачень у соціальних мережах у тому, що бренд ображає геїв.

Іспанська державна федерація лесбіянок, геїв і бісексуалів розкритикувала відео, за «увічнення стереотипів і пропаганду гомофобії». Міністр з питань рівноправності Іспанії Ірене Монтеро також приєдналася до критики.

Snickers вибачилася за «непорозуміння, яке могло бути викликано» відеороликом, і заявила про його видалення.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!