События в миреnv.ua19 янв.

Спаситель світу да Вінчі. Поліція виявила вкрадену копію найдорожчої картини в світі в неапольській квартирі

nk_hauz/-mrq4av2942t2pq5mhjk.jpg

Італійська поліція виявила копію картини Спаситель світу (Salvator Mundi) Леонардо да Вінчі, вкрадену з музею церкви Сан-Доменіко-Маджоре в Неаполі.

Картина, імовірно виконана учнем майстра епохи Відродження, була знайдена під час обшуку поліцією в квартирі приблизно в 7 км від музею. 36-річний власник квартири узятий під варту поліцією, пише The Art Newspaper.

Робота скопійована з шедевра Леонардо Спаситель світу, який з моменту його продажу в 2017 році за рекордні 450 млн доларів був предметом спекуляцій про його таємниче місцезнаходження і спірну атрибуцію.

Неапольська версія, що датується приблизно 1508-1513 рр., є однією з трьох найбільш точних (включаючи картину Леонардо). Всього збереглося близько 20 копій Спасителя світу, приписуваних школі Леонардо.

Музей заявляє, що «найбільш переконлива» теорія вказує, що її автор - учень Леонардо Джироламо Алібранді. Експерт з реставрації Леонардо Дайанн Модестін вважає, що робота могла бути написана іншим учнем - його імовірним коханцем Салаї.

Копія була привезена в Неаполь з Риму Джованні Антоніо Мускеттолою, посланником і радником імператора Священної Римської імперії Карла V, і був переданий музею, розташованому в монастирі.

💬 Последние комментарии
999
Хеппи энд отменяется по причине отмены концертов "Квартала - 95" в Кремле
Гость
Автор статьи не в теме...после масштабного обмена ядерными ударами между США и Россией Земля лет так двести будет непригодна для жизни. А автор рассуждает о выгоде для Китая))
КВН - это молодёжное КГБ РФ
МАМА МИА сказала что ЭТО.Т президент поразительно похож на клоуна Хазанова в молодости )) а именно Сценка про "бойца невидимого фронта"
999
Верхушка КПСС развалила СССР. Теперь Зюганов по недомыслию ведет подобную политику
це Остаточне прощавай!
где то в Европах у Шария уже задымел пукан...
ты не поверишь!
В свободной и Вяликой Британии платят "налог на телевизор", все жители страны, у которых есть телевизор. Раньше в двери пожилых людей стучались судебные приставы и угрожали им тюремным заключением. Тогда ещё не было телевизоров , но уже платили НАЛОГ за размер окон...
999
Во время войны сеющих панику расстреливали перед строем без суда и следствия.