Спаситель світу да Вінчі. Поліція виявила вкрадену копію найдорожчої картини в світі в неапольській квартирі
События в миреnv.ua19 января 2021

Спаситель світу да Вінчі. Поліція виявила вкрадену копію найдорожчої картини в світі в неапольській квартирі

Італійська поліція виявила копію картини Спаситель світу (Salvator Mundi) Леонардо да Вінчі, вкрадену з музею церкви Сан-Доменіко-Маджоре в Неаполі.

Картина, імовірно виконана учнем майстра епохи Відродження, була знайдена під час обшуку поліцією в квартирі приблизно в 7 км від музею. 36-річний власник квартири узятий під варту поліцією, пише The Art Newspaper.

Робота скопійована з шедевра Леонардо Спаситель світу, який з моменту його продажу в 2017 році за рекордні 450 млн доларів був предметом спекуляцій про його таємниче місцезнаходження і спірну атрибуцію.

Неапольська версія, що датується приблизно 1508-1513 рр., є однією з трьох найбільш точних (включаючи картину Леонардо). Всього збереглося близько 20 копій Спасителя світу, приписуваних школі Леонардо.

Музей заявляє, що «найбільш переконлива» теорія вказує, що її автор - учень Леонардо Джироламо Алібранді. Експерт з реставрації Леонардо Дайанн Модестін вважає, що робота могла бути написана іншим учнем - його імовірним коханцем Салаї.

Копія була привезена в Неаполь з Риму Джованні Антоніо Мускеттолою, посланником і радником імператора Священної Римської імперії Карла V, і був переданий музею, розташованому в монастирі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.