События в миреua.interfax.com.ua1 мар.

Спецпредставник США з Афганістану проведе першу з моменту приходу нової адміністрації зустріч із талібами

nk_hauz/-mugxrus9nhmv2ik8vx1.jpg

Спецпредставник США з Афганістану Залмай Халілзад почав дипломатичну поїздку, яка буде включати в себе першу зустріч з талібами (після зміни адміністрації США, повідомляє газета Daily Beast з посиланням на обізнані джерела.

Халілзад спочатку відправиться в Кабул для зустрічей з афганським урядом. Він також відвідає інші важливі регіональні столиці. Водночас, чому буде присвячена майбутня зустріч з представниками руху "Талібан", не уточнюється.

Видання нагадує, що до закінчення угоди між США і "Талібаном" укладеної минулого року, яка вимагає повного виведення американських військ з Афганістану, залишилося два місяці.

Наразі не зрозуміло, чи буде новий президент Джо Байден дотримуватися умов угоди, досягнутої при колишньому президенті Дональді Трампі.

Майже одразу після вступу на посаду Байден поставив під сумнів угоду щодо Афганістану, укладену адміністрацією Трампа. Зараз США "ретельно вивчають" свою угоду (з рухом "Талібан", ІФ-У), щоб визначити, чи дотримувалися її умов усі сторони.

За даними обізнаних джерел видання, остаточне рішення щодо перегляду угоди ще не прийнято і курс дій ще не визначено.

Тим часом, держдепартамент США повідомив, що Халілзад і його команда відвідають Кабул, Доху і інші регіональні столиці.

"Він відновить обговорення подальших дій з Ісламською Республікою Афганістан і її лідерами, а також представниками руху "Талібан" і країнами регіону, інтересам яких найкращим чином відповідає досягнення справедливого і міцного політичного врегулювання і постійного і всеосяжного припинення вогню", - йдеться в повідомленні, поширеному Держдепартаментом.

Раніше міністр оборони США Ллойд Джеймс Остін заявив, що Вашингтон не збирається поспішати з виведенням військ з Афганістану.

Вашингтон уклав угоду з талібами 29 лютого 2020 року, щоб запустити мирний процес в Афганістані. "Талібан зобов'язався не використовувати територію Афганістану для підриву безпеки США і їх союзників, а США - вивести війська за 14 місяців, якщо таліби будуть дотримуватись досягнутих домовленостей.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))
Весёлый Роджер
«Ты Шмуля недое́бок хорошо пришибленный,…»как Ковтун, «два брата дегенерата ,ха.» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! «Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» да и у тебя Шмуля наверняка такая есть, Сала Уранили!
Весёлый Роджер
Я понял Шмуля!!! Цэ твой новый шизнутый шедевр! Значит - ЧеловИка делает щирым та автоматично вумным, ни его знания, ни его образование, ни его навыки в работе, а наоборот их полное отсутствие - ну як у тебя!!! Ты же тильки пиСдить горазд! Сила щирой нации у повний дебиляции!!! Ну щоб можно было, як скот выгнать на майдан, сотню отстрелить - обозвать хероями, а остальным пообещать по 1000 евро у рыло чи кулю у лоб, а писли этих же долбоЭбов наивных, ждунов панувания, обобрать и во Флориде 20 вил понакуповать! Чи газ свий с гешефтом у 4000% втюхивать! Ось цэ дило для щирого мудиллы! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
НУНЕТАКБАБАЕРА, дура ты ХаЛеРа! Ты же раньше через ЖоПу вСё пИсАлА и до хрена.... точек ...ставила ... Или тоби током било, или ты в трамвае куёвском, ну зовсим новом, 50-летней давности, всё писала, коди по путям кривым скакала!